• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o UB
Nick z serwera: Rudolf
Nick banującego: KyloRen
Powód bana: usiłowanie zabicia na działce
Długość bana: 3 dni
Tryb: Tidzimi
Co masz na swoją obronę: Na swoją obrone niestety niemam nic po prostu przez własnà głupote przegapie start mojego ulubionego trybu czyli caveblocka chciałem szybko pozyskać itemy okropnym sposobem wiem że 3 dni to mało  i jestem dzieckiem MC ale długo się przygotowywałem na starg przepraszam za wszystko u chciałbym chociaż UB na czas startu edycji
właśnie dlatego nie będziesz test modem

Jeśli już przeczytałeś to odpisz lub nie i wbijaj na serwer Smile
~~Pan_Nieznajomy
Kara została ustalona i nie jest długa jak sam powiedziałeś każdy czeka na nową edycje. Moim zdaniem powinien zostać.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
(01-11-2019, 05:13 PM)Ekuzen napisał(a): Kara została ustalona i nie jest długa jak sam powiedziałeś każdy czeka na nową edycje. Moim zdaniem powinien zostać.

A nie dałoby się chociaż na pierwsze 10min  startu naprawde żałuje po prostu zrobiłem głupote
"EkuzenKara została ustalona i nie jest długa jak sam powiedziałeś każdy czeka na nową edycje. Moim zdaniem powinien zostać.

Fu*k y*u"

Fu*k y*u? oj ;/

Masz coś do dodania?
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
(01-11-2019, 05:32 PM)Ekuzen napisał(a): "EkuzenKara została ustalona i nie jest długa jak sam powiedziałeś każdy czeka na nową edycje. Moim zdaniem powinien zostać.

Fu*k y*u"

Fu*k y*u? oj ;/

Masz coś do dodania?

Eeee przepraszam ponioslo mnie
Przecież gdy to napisałeś że: "Czy chce ktoś zobaczyć buga z enchantem" to tepnąłem się do Ciebie z ciekawości (już wiedziałem o co biega, ale chciałem zobaczyć czy robisz to na działce czy na warp s) i widziałem jak stałeś tuż nad dziurą z lejem. Niestety myślę że nic z tego. I tak kara jest dość krótka, więc bądź cierpliwy Wink. Pozdrawiam ~KyloRen
No dobra a jaka ranga usuwa tepanie sie modów

A na warp s moge takie rzeczy robić ?
Jest to dość nieuczciwe, ale tak możesz
Prośba odrzucona.
//Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości