• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gildia
Chciałbyś dołączyć do gildii?
Nudzisz się na serwerze?
Nie masz do kogo gęby otworzyć?

Dołącz do Wielkiego Banku Wszystkiego!

Przyjmiemy około 90% zgłaszających się graczy!
Regulamin i zasady przyjęcia: https://pastebin.com/XjHWHuah

FAQ:
P: Jaka jest waluta?
O: Zawsze przyjmujemy CC, tańsze produkty można jednak okazjonalnie zakupić w diamentach i innych surowcach.

P: Czy jeśli nie spełniam pewnych warunków mogę awansować/zmienić profesję/ dostać się do WBW?

O: Zadecyduje o tym Rada nieustająca.

P: Czy mogę coś wziąć "na krechę"?
O:
Tylko, jeśli jesteś naszym klientem od pewnego czasu. Musisz jednak pamiętać o terminie. Komornicy czekają.

P: Gdzie mogę się zapisać?
O:
Spytaj się w siedzibie WBW(zostanie zbudowana do 8.3.2019r., koordynaty: -479 636), napisz do mnie na email [email protected]
lub pod tym postem.

FAQ będzie dalej aktualizowane
Stary gracz wie, co dobre.
Z chęcią dołączę do tego jakże szlachetnego procederu, mam również drobny pomysł do obrony murów WBW (mój autorski pomysł, jeszcze bez okazji do realizacji w praktyce), choć ma parę słabych punktów, nie licząc tego, że jest dość drogi. Jeśli cię to zainteresuje, opiszę go poprzez PW/maila.

Tylko mam pytanie. Bo oferujecie sprzedaż rzeczy za cc bądź diamenty. Czy WBW prowadzić również kupno materiałów/broni/narzędzi?
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
(02-08-2019, 06:19 PM)RedFox napisał(a): Z chęcią dołączę do tego jakże szlachetnego procederu, mam również drobny pomysł do obrony murów WBW (mój autorski pomysł, jeszcze bez okazji do realizacji w praktyce), choć ma parę słabych punktów, nie licząc tego, że jest dość drogi. Jeśli cię to zainteresuje, opiszę go poprzez PW/maila.

Tylko mam pytanie. Bo oferujecie sprzedaż rzeczy za cc bądź diamenty. Czy WBW prowadzić również kupno materiałów/broni/narzędzi?

WBW będzie zabierało materiały, bronie i narzędzia, jeśli ktoś nie wyrobi się ze spłatą kredytu. Możesz także napisać mi na mailu pomysł. Nie mam dużo wiadomości
(02-09-2019, 11:10 AM)Gutek8134 napisał(a):
(02-08-2019, 06:19 PM)RedFox napisał(a): Z chęcią dołączę do tego jakże szlachetnego procederu, mam również drobny pomysł do obrony murów WBW (mój autorski pomysł, jeszcze bez okazji do realizacji w praktyce), choć ma parę słabych punktów, nie licząc tego, że jest dość drogi. Jeśli cię to zainteresuje, opiszę go poprzez PW/maila.

WBW będzie zabierało materiały, bronie i narzędzia, jeśli ktoś nie wyrobi się ze spłatą kredytu. Możesz także napisać mi na mailu pomysł. Nie mam dużo wiadomości

Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodzi mi o kupowanie przedmiotów/bloków przez WBW, a nie o ich windykację.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
Chodzi o to, że będziemy wyłącznie windykować, ponieważ nie będziemy musieli zatrudniać tylu bankierów, aby oni liczyli wartość itemow. Zajmują za dużo miejsca, więc będziemy robili je na zamówienie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości