• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólny Rangi
Moim pomysłem jest wprowadzenie na wszystkie tryby możliwość kupna własnego prefixu.
Np:  [WYKASTROWANY] [Member] impolak: Ale fajny ten prefix co nie serwer?!

Prefix byłby na całą edycję..
Klawisz! Walka pod celą!
  Odpowiedz
Jak widać w twoim przykładzie, będą to głupie i obrażające nazwy i spowoduje to brak czytelności czatu
  Odpowiedz
Ewentualnie można zablokować tworzenie niecenzuralnych, tudzież wulgarnych prefiksów. Wtedy byłoby to znacznie lepsze.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
(02-09-2019, 07:54 PM)RedFox napisał(a): Ewentualnie można zablokować tworzenie niecenzuralnych, tudzież wulgarnych prefiksów. Wtedy byłoby to znacznie lepsze.

Jest to niemal niemożliwe, znając kreatywność graczy wszystkich wulgaryzmów nie zablokujesz, zawsze znajdą sposób aby obejść to na wszelakie sposoby.
  Odpowiedz
To by było dobre, ale pod jednym warunkiem, a mianowicie: Osoba, która ustawi sobie prefix przed nickiem, który jest niecenzuralny, lub zacenruzowany tak, że owe słowo jest mało widoczne, ale dalej pozostaje wulgarne zostaje zbanowana na okres hmm... 14 dni. Jeżeli tak by się stało, to jestem za wprowadzeniem czegoś takiego.
  Odpowiedz
Albo prefiks stworzony przez gracza musi być zatwierdzony przez kogoś z administracji. Takie rozwiązanie chyba byłoby najlepsze. A jeśli ktoś notorycznie zgłasza do akceptacji prefiksy 18+, otrzymuje bana na tydzień lub dwa.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
To co zaproponował Pan ekhoe jest bardzo dobrym pomysłem! Lecz to co zaproponował Pan RedFox wydaje mi się już trochę bez sensu... Już widzę jak administracja garnie się do sprawdzania prefixow!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości