• 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModeratora. [EDYTOWANE]
Chciałbym napisać tutaj króciutki wstęp. Otóż wczoraj wieczorem, przeczytałem sobie powoli, na spokojnie swoje podanie, i doszedłem do wniosku, że jest za mało rozbudowane, i za krótkie. Ta edycja ma na celu poprawienie jego wyglądu estetycznego, treści w nim zawartej, oraz chciałbym wyjaśnij kilka kwestii związanych z moją osobą. Dziękuje za uwagę, i zapraszam do czytania.

Nick z Serwera : 23cmRozkoszy

Imię : Arkadiusz, przez kolegów "Arek".

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie : Czas który chciałbym poświęcić na serwer, jest jak największy. W tygodniu szkolnym, będzie to średnio od 2 do 5 godzin, lecz w weekendy, lub różnego typu święta, ferie, dłuższe przerwy, będzie to przeważnie od 5 do 12 godzin. Jedno wiem na pewno - Postaram się być jak najdłużej, i jak najbardziej przysłużyć się serwerowi.

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej : Trybem na który poświęcam jak na razie najwięcej czasu, jest "CaveBlock". W przyszłości zamierzam również grać na "SkyBlock'u" oraz "BedWars'ach".  

Czy byłeś kiedyś w administracji na innych serwerach : Tak, byłem w administracji na małym serwerze "SkyBlock". Pełniłem na nim funkcję pomocnika, lecz serwer upadł, przez małe zainteresowanie nim (Serwerem) przez graczy.

Znajomość języka polskiego : 9/10. Staram się przeważnie konstruować zdania poprawnie ortograficznie, stylistycznie oraz interpunkcyjne. Jeżeli chodzi o ortografię, przeważnie się nie mylę. Wyjątkami mogą być sytuacje w których piszę szybko, lecz to nie zdarza się za często (Popełnianie błędów), lub gdy piszę słowa, którymi na co dzień rzadko się posługuję.

Przedstaw się : Witam. Nazywam się Arek. Jestem absolwentem gimnazjum - Aktualnie chodzę do pierwszej klasy technikum, o profilu Energii Odnawialnej. Urodziłem się w stolicy - Warszawie, lecz przez kilka prywatnych sytuacji, wylądowałem na drugim końcu Polski, w województwie Zachodnio-Pomorskim, w mieście Szczecin. Moim Hobby jest granie w gry komputerowe, głównie gry RPG, oraz MMO. Za przykład gry MMO mógłbym podać "Metina", z którym spędziłem dużą część swojego dzieciństwa, lub też Gothica z kategorii gier RPG, na którym również się "wychowałem". 

Dodatkowe umiejętności : Po głębszym zastanowieniu się, jest jednak kilka ważnych rzeczy, o których warto napomnieć. Na początku napiszę, że potrafię dość szybko pisać, co przyda się w posadzie TestModeratora, gdyż szybko będę mógł odpisywać graczom na pytania, oraz udzielać im pomocy... A propo pomocy. To też jest moja mocna strona. 

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać : Myślę, że nadałbym się na tą posadę, ponieważ : 

- Potrafię pomagać, robię to chętnie, bez zastanowienia. Gdy ktoś nie potrafi opisać problemu, staram się pomóc mu to zrobić, nakierowując go. Gdy nie jestem w stanie pomóc, staram się doradzać do kogo powinien iść.

- Jestem dość kreatywny, co wiąże się z tym, że często potrafię wpaść na naprawdę ciekawe pomysły, którymi można urozmaicić serwer, lub go ulepszyć.

-Chciałbym utrzymać porządek na chacie serwerowym. Codziennie napływa nowa ilość osób grających na serwerze, a administracja zaczyna nie wyrabiać z natłokiem osób, które łamią regulamin.

-Bardzo często gram w godzinach późnych, w których ludzie łamią regulamin, czy to na chacie, czy to używając nielegalnych oprogramowań, takich jak X-ray, lub całych paczek, takich jak Huzuni, lub Wurst.

-Jestem człowiekiem, który potrafi pracować w grupie. Lubię to robić, a także potrafię się dogadać. 

-Mam dość dobre poczucie humoru, więc można się ze mną pośmiać, a także dystans do siebie - uważam to też za cechę, która może się przydać.

-Wykazuje się dobrą znajomością nielegalnych oprogramowań do MineCraft'a

-Dobrze posługuję się językiem angielskim, jeżeli chodzi o pisanie. W mowie się gubię, ale da się to wyćwiczyć, i poprawić, chociaż nie wiem czy jakkolwiek przyda mi się to na serwerze.

-Potrafię się przyznać do błędów, i staram się je naprawić.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon i słuchawki? : Jeśli chodzi o to, to na razie posiadam tylko discorda, ponieważ popsuł mi się mikrofon, więc porozumiewam się przez discorda... Ale! Zamierzam w ciągu maksymalnie dwóch tygodni, zakupić mikrofon, tak aby móc porozumiewać się jak i za pośrednictwem discorda, jak i TeamSpeaka z graczami, oraz gronem administracyjnym. Mogę to obiecać Smile

Co chciałbyś dodać od siebie w rozwój serwera? : Tak jak mój przyjaciel ekhoe, zauważyłem brak aktywności na discordzie. Nie całkowity, bo odpisują, ale nikogo nie ma na kanałach głosowych, a discord wygląda... no nie oszukujmy się. Słabo.
I tutaj wychodzę z prośbą, abym wraz z ekhoe, dostali możliwość całkowitej renowacji serwera, pod względem stylistycznym, a także automatyzacją go. Ożywiłoby to go. Jak wyżej wspomniałem, jestem kreatywny, co spowoduje że będę wpadał na ciekawe pomysły odnośnie ulepszania serwera.

Dobrze, teraz kilka spraw od mojej osoby. Na pierwszy ogień pójdzie mój nick - 23cmRozkoszy. Dla dużej ilości osób, sprawia on wrażenie kontrowersyjnego. Otóż dużo osób go tak interpretuje, lecz jest to błędne założenie. Powstanie tego nicku zapoczątkowało pewne wydarzenie z mojego prywatnego życia, i tu nie chodzi o męskiego członka. Po prostu jest to dwuznaczne, a cyfry "2" i "3" są przypadkowe. Kiedyś może opowiem co się stało, że powstał taki, a nie inny nick.
Także chciałbym, abyście dali mi szansę, i zmrużyli oko na ten nick. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby być dobrym członkiem administracji.

Teraz druga sprawa, przez którą większość administracji może mnie przekreślić. Kwestia ostrzeżeń. Od początku gry, zdobyłem ich dość dużo, przez własną głupotę. Zapatrzyłem się, i pod wpływem emocji, dokładniej szczęścia, za długo przytrzymałem klawisz. Ale nie chcę się tłumaczyć, to nic nie da. Mogę jedynie obiecać, że się poprawię, i nie dostane już żadnego ostrzeżenia. Bardzo żałuję tego, że wyszło tak z tymi ostrzeżeniami, ale obiecuję że się poprawię, i liczę że administracja byłaby w stanie spojrzeć na mnie przychylnym okiem, i dać mi teraz, lub w przyszłości szansę, na dołączenie do ich grona.

P.S Już zakupiłem mikrofon.

Dziękuje za uwagę.

Pozdrawiam, 23.
Trochę za krótki opis, do tego kiepsko że nie masz TeamSpeaka, ale i tak dobre podanie. Jestem na tak.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Masz taką samą sytuację jak ja, no i ten twój Nick...

https://classicmc.pl/bans/history.php?uu...&from=bany

Wątpię że ci się uda, lecz życzę powodzenia!
(02-10-2019, 10:12 PM)MinemanToKozak napisał(a): Masz taką samą sytuację jak ja, no i ten twój Nick...

https://classicmc.pl/bans/history.php?uu...&from=bany

Wątpię że ci się uda, lecz życzę powodzenia!

Może nick jest ciut niestosowny, lecz mam nadzieję że chociaż rozpatrzą moje podanie, i nie odrzucą go od razu, ze względu na nick. I dziękuje.
Ignorantia Iuris Nocet - "Nieznajomość prawa szkodzi"
Nick jak na test moda jest niestosowny. Mieliśmy wiele problemów z Tobą, masz dużo warnow. Mogę nawet przytoczyć liczne kłótnie na discordzie. Niestety jestem na nie
You cannot judge me;
I am Justice itself!
We were meant for more than this, to protect the innocent!
But if our precious laws bind you all to inaction, then I will no longer stand as your brother!
Angel
Jeżeli ogarniesz ts3 to jestem na tak Smile Według mnie jesteś bardzo miłą osobą z dobrym poczuciem humoru z tego co zauważyłem podczas twojej gry na caveblocku Wink
(02-11-2019, 07:00 AM)Suchy3 napisał(a): Nick jak na test moda jest niestosowny. Mieliśmy wiele problemów z Tobą, masz dużo warnow. Mogę nawet przytoczyć liczne kłótnie na discordzie. Niestety jestem na nie

Nie do końca wiem co masz na myśli, jeśli chodzi o kłótnie na discodzie. Jak narazie to tylko zgłaszam się po pomoc, lub staram się pomagać innym w miarę moich możliwości. Jeśli chodzi o nick, to tego już nie mam jak zmienić, a na temat warnów powiedziałem wyżej. Dostałem je za błędy, których nie chciałem popełnić, ale każdy je popełnia. Jedynie możemy się na nich uczyć, a ja staram się jak mogę. Jeżeli mógłbym prosić, to proszę przytoczyć mi którąś z kłótni, a postaram się wybronić. Pozdrawiam, 23.
Ale, wiesz... niekaralność gracza też jest jakimś wyznacznikiem.
"Błędy, których nie chciałem popełnić"? Jaja sobie robisz? Skoro nie chciałeś ich popełnić, to czemu jednak to zrobiłeś? (EDIT: gdyby słowa wyjaśnień padły trochę wcześniej, zrozumiałbym to inaczej, ale widzisz jak to brzmiało.
A co do nicku, to trzeba było pomyśleć o nim zanim założyłeś konto. Jeśli ktoś taki wybiera to raczej jest świadom, jakie ograniczenia za tym stoją. Zmieniam zdanie - jestem na nie, choć nie w 100%. W związku z wyjaśnieniami, które dodałeś do podania, moja opinia jest pozytywna (ponownie), ponieważ dosłownie wyczytałeś z moich myśli (i prawdopodobnie innych też), jak rozumiem ten nick. Choć słowa wyjaśnień na ten temat (chociażby poprzez PW) rzuciłyby nieco światła na sprawę.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Jeśli nie będziesz posiadał Ts'a to nie zostaniesz przyjęty, bo Administracja komunikuje się praktycznie tylko na nim.
(02-11-2019, 02:52 PM)RedFox napisał(a): Ale, wiesz... niekaralność gracza też jest jakimś wyznacznikiem.
"Błędy, których nie chciałem popełnić"? Jaja sobie robisz? Skoro nie chciałeś ich popełnić, to czemu jednak to zrobiłeś?
A co do nicku, to trzeba było pomyśleć o nim zanim założyłeś konto. Jeśli ktoś taki wybiera to raczej jest świadom, jakie ograniczenia za tym stoją. Zmieniam zdanie - jestem na nie, choć nie w 100%.

Nie robię sobie jaj. Chodziło mi to to, że ich żałuję, i staram się poprawić. Szkoda że zrozumiałeś to w taki sposób, i zmieniłeś zdanie w tak szybkim tempie.

(02-11-2019, 03:27 PM)Cezru napisał(a): Jeśli nie będziesz posiadał Ts'a to nie zostaniesz przyjęty, bo Administracja komunikuje się praktycznie tylko na nim.

Postaram się kupić nowy mikrofon w jak najszybszym czasie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości