• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o unbana
Nick:ScreamMaster1337
Nick banującego:Simon_Simonsky
Powód bana:Nie zgłoszenie błędu - teleportacja na inny świat
Długość bana:13 dni,13 godzin,1 minuta
Tryb: cały server
Na swoją obronę mam:Że nie wiedziałem że to jest bug i się zdziwiłem i od razu poszedłem na /cave go!
Ale skoro się zdziwiłeś, to czemu nie zapytałeś administracji czy tak ma być?
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
(02-11-2019, 05:58 PM)RedFox napisał(a): Ale skoro się zdziwiłeś, to czemu nie zapytałeś administracji czy tak ma być?

No prosze dajcie unbana lubie ten serwer zaprosiłem nawet kolegów żeby na nim grali! I tak jak bym to zgłosił to nie było wtedy żadnej administacji.No proszę.Od teraz jak znajdę coś podejrzanego od razu pójdę do administacji to zgłosić! Proszę o szybką odpowiedz!
Kłamstwo, nie poszedłeś od razu na "/Cave go" a kopałeś sobie tunel na tym świecie, co też sprawdziłem.
(02-12-2019, 12:55 PM)Simon_Simonsky napisał(a): Kłamstwo, nie poszedłeś od razu na "/Cave go" a kopałeś sobie tunel na tym świecie, co też sprawdziłem.

Dobrze,to prawda że kopałem tunel ale przez parę sekund bo chciałem sprawdzić czy są jakieś rudy np.węgla a dopiero potem poszedłem na /cave go.Proszę dajcie Unbana jeśli znajde od teraz coś podejrzanego to od razu zgłosze to do administracji.Proszę o szybką odpowiedźle!
I po co kłamałeś? W takim przypadku unban ci się nie należy i tyle.
You cannot judge me;
I am Justice itself!
We were meant for more than this, to protect the innocent!
But if our precious laws bind you all to inaction, then I will no longer stand as your brother!
Angel
(02-12-2019, 03:19 PM)Suchy3 napisał(a): I po co kłamałeś? W takim przypadku unban ci się nie należy i tyle.

No proszę dajcie unbana proszę!!!
(02-12-2019, 04:57 PM)ScreamMaster1337 napisał(a):
(02-12-2019, 03:19 PM)Suchy3 napisał(a): I po co kłamałeś? W takim przypadku unban ci się nie należy i tyle.

Nie próbuj brać nikogo na litość. Podzielam zdanie Suchego3.

Pozdrawiam,
RedFox

Dajcie unbana proszę!!!

(02-13-2019, 08:01 AM)ScreamMaster1337 napisał(a):

Dajcie unbana proszę!!!

Już będę zawsze wszystko zgłaszał proszę dajcie unbana albo chociaz skruccie tego bana proszę!!!
Nie potrafisz pogodzić się z opinią innych? Współczuję. Składasz niepewne obietnice i chcesz brać wszystkich na litość? Jeszcze bardziej współczuję. UB zapewne nie zostanie przyznany. Dla mnie sprawa oczywista i uważam ją za zamkniętą.

Pozdrawiam,
RedFox

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości