• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o odbanowanie
Nick z serwera: Mincix2
Nick banującego: Ziomkeee
Powód bana: Kopiowanie
Długość bana: Na zawsze
Tryb: Cały server
Co masz na swoją obronę: po 1 ja nie kopiowałem tylko moj znajomy z wyspy !  on mi je dawał i powiedzial zebym dawal na handel ! Proszę o ub

Załączone pliki
.png   Bez tytułu.png (Rozmiar: 57.55 KB / Pobrań: 7)
"To nie ja to mój kolega/brat/siostra" Jakby za każde takie tłumaczenie ktoś dostawał unbana to ten dział byłby bez sensu...
Nie wiem co kopiował "twój kolega" ale skoro dostałeś bana to pewnie sporo rzeczy sprzedawałeś. Nie przyszło ci do głowy zapytać skąd on to ma?
"A kto umarł, ten nie żyje"
MrOmg mnie wyprzedził! Muszę się z nim zgodzić... A i jeszcze jedno... W takim razie kto to kopiował, jeśli mógłbym spytać? Bo dostrzegam tu kilka wersji wydarzeń? Poza tym wiedziałeś co robią koledzy więc czemu nie zgłosiłeś tego błędu administracji? Czemu nie powiedziałeś im żeby przestali? Tyle mam do powiedzenia... Jeszcze dodam że jak dla mnie UB być nie powinno!
Na serwerze kopiowanie było na szeroką skalę.. Skoro wiedziałeś o tym, że twój kolega kopiuje te stoniarki dlaczego nie przyszedłeś i nie zgłosiłeś tego? Jak by nie patrzeć, wina leży tak samo po twojej stronie jak i twojego kolegi, niezgłoszenie błędu również jest karane, a co śmieszne.. Sprzedawałeś z kolegą, kolegami te stoniarki.
Jestem po stokroć na nie, bo współpraca z takimi osobami jest karana tak jakbyś to Ty kopiował rzeczy. A brak reakcji to też reakcja.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Skoro to twój kolega z wyspy to i tak dostałbyś bana za współprace tak to działa na tym świecie...
You cannot judge me;
I am Justice itself!
We were meant for more than this, to protect the innocent!
But if our precious laws bind you all to inaction, then I will no longer stand as your brother!
Angel
Odrzucam popieram wszystko wyżej

/ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości