• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje na caveblock v2
Lightbulb 
Oto moje kolejne propozycje:
- dodanie komendy /news ( pokazywała by ona nowosci wprowadzone na server )
- dodanie wiekszej ilosci spawnerow na wyzszy poziom miner 
- dodanie komendy np: [item] po wpisaniu, ktorej item trzymany w łapce wyswietlał by sie na czacie ( wszystkie enchanty, nazwy itp)
- dodanie mozliwosci przelewania pieniedzy z konta na konto innych graczy i dodanie mozliwosci trade za pln z konta ( ułatwiło by to prace administracji, bo było by mniej zgłoszen o oszustwo)
- dodanie mozliwosci dodania na ''stałe'' do /cave coop
- Jesli te jakiskinie do kopania zostana dodane to mozna by dodac aby mozna był wykupic na niej efekty np haste II, Speed II itp.
-dodanie np bloku po, ktorego postawieniu odnawiała by sie 1 warstwa stone ( to dla tych osob, ktore lubia kopac u siebie)
- dodanie czatu cave np /cave chat ( przydatne do eventow itp alby nie zasmiecac czatu) ( oczywiscie po wpisaniu /cave chat mozna było pisac tylko na czacie cave a zeby znowu na zwykłym wpisac ponownie/cave czat)
- dodanie mozliwosci ustawienia aby dało sie zabijac poszczegolne moby/zwierzeta np; tylko krowy 
 Mam nadzieje ze moje propozycje sie przydadza i  zostanie wprowadzona chociaz czesc.  Blush
  Odpowiedz
Co do większej ilości spawnerów, to jest to całkiem dobry pomysł, ale te spawnery, a właściwie moby które by się spawnowały miały jakieś sensowne zastosowanie. Ktoś jakieś propozycje?

Czat dla jaskiń to strzał w 10!

a możliwość ustawiania jakie moby można bić, a jakie są pod ochroną to coś na co czekam najbardziej Big Grin
  Odpowiedz
Co do /news to myślę, że to dobry pomysł i prosty w wykonaniu, tak samo z komendą na pokazanie itemu na chacie, a możliwość odnowienia warstwy kamienia brzmi całkiem nieźle. Odnośnie spawnerów: jakie masz na myśli? Co do reszty raczej mam neutralne nastawianie.
"A kto umarł, ten nie żyje"
  Odpowiedz
(02-11-2019, 03:26 PM)playerio napisał(a): Oto moje kolejne propozycje:
- dodanie komendy /news ( pokazywała by ona nowosci wprowadzone na server )
- dodanie wiekszej ilosci spawnerow na wyzszy poziom miner 
- dodanie komendy np: [item] po wpisaniu, ktorej item trzymany w łapce wyswietlał by sie na czacie ( wszystkie enchanty, nazwy itp)
- dodanie mozliwosci przelewania pieniedzy z konta na konto innych graczy i dodanie mozliwosci trade za pln z konta ( ułatwiło by to prace administracji, bo było by mniej zgłoszen o oszustwo)
- dodanie mozliwosci dodania na ''stałe'' do /cave coop
- Jesli te jakiskinie do kopania zostana dodane to mozna by dodac aby mozna był wykupic na niej efekty np haste II, Speed II itp.
-dodanie np bloku po, ktorego postawieniu odnawiała by sie 1 warstwa stone ( to dla tych osob, ktore lubia kopac u siebie)
- dodanie czatu cave np /cave chat ( przydatne do eventow itp alby nie zasmiecac czatu) ( oczywiscie po wpisaniu /cave chat mozna było pisac tylko na czacie cave a zeby znowu na zwykłym wpisac ponownie/cave czat)
- dodanie mozliwosci ustawienia aby dało sie zabijac poszczegolne moby/zwierzeta np; tylko krowy 
 Mam nadzieje ze moje propozycje sie przydadza i  zostanie wprowadzona chociaz czesc.  Blush

Witaj, kilka propozycji które tutaj przedstawiłeś, są naprawdę świetne. Chciałbym zwrócić jedynie uwagę na te, które moim zdaniem by nie zdały egzaminu:
"generator stone", groty mają wymiary 100x256x100 co daje nam ponad 2 560 000 bloków czy tam wysokość 230, ktoś to już przekopał? Jestem w stanie w to zwątpić. Więc dodawanie tego przyniosłoby tylko i wyłącznie afkerów. Poza tym co to jest za frajda zdobywanie c/cc stojąc w miejscu? 
Dodawanie stałego coopa przyniosło by dużo problemów, ponieważ teraz mamy tymczasowego coopa, a zmienianie tego prawie miesiąc po starcie, byłoby słabe ze względu na graczy, którzy dają coopa bo wiedzą o tym, że jak wyjdą nie będą musieli go odbierać.
Od nowości na serwerze jest forum lub facebook, administracja również wysyła wiadomości co zostało wprowadzone, co zostanie wprowadzone, dodawanie komendy odnośnie nowości byłoby niepotrzebne. 

Co do wykupywania efektów na cave jestem za ale nie do końca wykupywania na cave lecz dodanie takich efektów do wykupienia za dolary lub classiccoiny. Byłoby to bardziej sprawiedliwe, może to być efekt stały lub czasowy przypisany tylko i wyłącznie do nicku. Czat cave ogólnie jest lecz dla osób dodanych, dużo osób by nie korzystało z tego. 

To jest tylko i wyłącznie moja opinia na temat tych propozycji, nikt nie musi się z nimi zgadzać, pozdrawiam serdecznie! 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości