• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba u UB
Nick : franklin2004
Nick banującego : Ziomkeee
Powód bana : kopiowanie
Długość bana : na zawsze
Tryb : cały serwer
Co mam na swoją obronę : Podczas całego kopiowania nie było mnie na serwerze, nic o tym nie wiedziałem. To moi znajomi są tymi, którzy kopiowali.
Tak? W takim razie kto to kopiował, jeśli mógłbym spytać? Bo dostrzegam tu kilka wersji wydarzeń? Poza tym wiedziałeś co robią koledzy więc czemu nie zgłosiłeś tego błędu administracji? Czemu nie powiedziałeś im żeby przestali? Tyle mam do powiedzenia... Jeszcze dodam że jak dla mnie UB być nie powinno!
(02-11-2019, 04:19 PM)MinemanToKozak napisał(a): Tak? W takim razie kto to kopiował, jeśli mógłbym spytać? Bo dostrzegam tu kilka wersji wydarzeń? Poza tym wiedziałeś co robią koledzy więc czemu nie zgłosiłeś tego błędu administracji? Czemu nie powiedziałeś im żeby przestali? Tyle mam do powiedzenia... Jeszcze dodam że jak dla mnie UB być nie powinno!

Oni zaczęli kopiować dokładniej kajzus i Matigsz po tym, jak wyszedłem z serwera. Dopiero następnego dnia kiedy dostałem bana dowiedziałem się od nich o co chodzi. Ja nie mam po co oszukiwać a zgłosić błędu nie mogłem bo jak już mówiłem skończyłem grę o 19:30 potem nie było mnie na serwerze.
Tak na prawdę to tu się już moja rola kończy! Nie jestem w stanie sprawdzić czy twoja wersja wydarzeń jest zgodna z prawdą. Życzę powodzenia w uzyskaniu UB, lecz wiem że będzie to trudne...

Pozdrawiam,
Mikołaj
Trochę to naciągane, ale jestem skłonny uwierzyć. Ale jeśli kopiowali na twojej działce/wyspie/cave to nie dziwię się, że masz bana. Ale, jak wspominałem w innym podaniu o UB, brak reakcji to też jakaś reakcja. Jestem za skróceniem bana, ale do trzech tygodni lub więcej.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
(02-11-2019, 06:10 PM)RedFox napisał(a): Trochę to naciągane, ale jestem skłonny uwierzyć. Ale jeśli kopiowali na twojej działce/wyspie/cave to nie dziwię się, że masz bana. Ale, jak wspominałem w innym podaniu o UB, brak reakcji to też jakaś reakcja. Jestem za skróceniem bana, ale do trzech tygodni lub więcej.

Rozumiem że pewnie od razu ub nie dostanę ale jestem skłonny poczekać np 2 tygodnie choć będzie mi szkoda. Ale rozumiem że na mojej działce więc mnie zbanowali.
Dostałeś Unbana ale zaczynasz grę od nowa, gdyż byliśmy zmuszeni wyczyścić waszą wyspę, podziękuj kolegom.

/ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości