• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModa
Nick:Marcin0802

Dziennie mogę przeznaczyć od 2 do 8 godzin na morderowanie.
Najczęściej gram na kitpvp, cave block, survival+działki.
Nigdy nie byłem w administracji
Znajomość języka polskiego:8

Jestem Marcin, mam 18 lat. Lubię pomagać ludziom dlatego piszę to podanie by pomagać graczom. 

Dlaczego ja? Bo nie trudne sprawy, a tak na poważnie to chciałbym po prostu to robić bo sprawia mi przyjemność to gdy mogę komuś pomóc

Co chciałbym dodać od siebie? Hmm... Utrzymanie porządku na serwerze jest jednym z głównych priorytetów, ale mam kilka pomysłów odnośnie waluty CC, oraz jej zastosowania bo działki to nie wszystko.Zauważyłem w serwerze ten potencjał który bardzo mnie ucieszył, dlatego chciałbym zostać TestModem i w jakikolwiek sposób wam pomóc. Piszę te podanie ponownie ze względu na sprawy prywatne przez które nie mogłem wstawić się na umówiony termin 

Wszystkie wymagania są spełnione.
Jeśli nie mogłeś się stawić na umówiony termin, to trzeba ustalić kolejny termin rozmowy z administracją, a nie pisać ponownie podanie. Sam tekst słabo rozbudowany.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
(03-04-2019, 05:01 PM)RedFox napisał(a): Jeśli nie mogłeś się stawić na umówiony termin, to trzeba ustalić kolejny termin rozmowy z administracją, a nie pisać ponownie podanie. Sam tekst słabo rozbudowany.

Wykonuje tylko polecenia. Kazano mi napisać ponownie, więc napisałem Big Grin
Jeśli ktoś z administracji powiedział tobie, że masz napisać ponownie to dobrze. Twoja sprawa zostanie rozpatrzona ponownie.  W tym wypadku nie wyrażę swojej opinii.
Morderowanie? Chyba moderowanie xD

Podanie nie jest jakieś niezwykłe, lecz myślę, że warto dać temu panu szanse.
Pozdrawiam,

impolak
Zależy mi jedynie na wsparciu serwera nic więcej. Jestem stałym graczem i od dłuższego czasu tutaj gram, dlatego jedyne czego chce to zwyczajnie wspierać graczy nowych i tych stałych i robię to nawet bez rangi testmod. Składam to podanie bo chciałbym to robić jeszcze częściej, a samo ''dziękuje'' za pomoc sprawia mi po prostu przyjemność
Podanie ZAAKCEPTOWANE!

Zapraszam na DRUGI ETAP rekrutacji!

Gdzie? ts.ClassicMC.pl

Kiedy? 26/03/19r.

O której? 18:15

!!! PROSZĘ BYĆ PUNKTUALNIE ZE WZGLĘDU NA KOLEJKĘ REKRUTACYJNĄ !!!

/ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości