Czy pomysł na czat grupowy jest dobrym pomysłem?
Tak!
80.00%
4
Niee
20.00%
1
5 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólny Czat Grupowy
Heejka, mam pomysł na pewną rzecz. Gdy gra się w grupie i chce się pisać do kilku osób na raz to trzeba pisać cały czas /msg jedna osoba potem /msg druga osoba itd. Moim pomysłem jest czat grupowy. Zaprezentuję go Wam.

Tworzymy swoją grupe komendą np. /grupa i zapraszamy do tej grupy kilku ludzi pod komendą /grupa zaproś. Będziemy mogli pisać od razu z grupą np. tak jak na majkrafci, czyli piszemy # i treść i wtedy piszemy do naszej grupy. Byłoby to bardzo wygodne, szczególnie na survival, gdy potrzebujemy pomocy kilku osób na raz. Mam nadzieję, że mój pomysł się Wam spodoba. Dziękuje.
Pozdrawiam

~impolak  Heart
  Odpowiedz
Zgadzam się z faktem, że taki czat to spore udogodnienie. Na pewno się przyda.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
  Odpowiedz
A ja jestem na nie,bo to kolejny czat do spamowania itd i moderowania. Zresztą jak się gra w grupce to istnieje coś takiego jak Discord, TeamSpeak3, obie aplikacje za darmo.
  Odpowiedz
A co jeśli ktoś nie ma mikro? Skoro to czat grupowy to nie będzie go trzeba moderować gdyż jest to czatem prywatny tak jak msg
Pozdrawiam

~impolak  Heart
  Odpowiedz
Witam, zauważyłem, że mało osób tu przychodzi (pewnie nikt nie przegląda starych wątków) Więc wznawiam ten temat Wink Piszcie swoje opinie itp.
Pozdrawiam

~impolak  Heart
  Odpowiedz
Jestem tego samego zdania co Ziomkeee niestety. Jako administratorzy widzimy wszystkie czaty jakie są do dyspozycji graczy, jest to dla nas sporym utrudnieniem gdyż ciężko nam odpowiadać graczom, jak zaspami nam prywatny czat i czat grupowy przy ilości osób, które piszą może skończyć się tak, że nie będziemy widzieć pytań graczy.
  Odpowiedz
Droga Kiaro.. Przecież nie jest powiedziane, że musicie widzieć czaty grupowe (to nie przesądzone) Ja nadal jestem za wprowadzeniem pomysłu.

Wyobraź sobie sytuację, że grasz na survival+działki z Jasiem, Stasiem, i Jasonem. Chcesz napisać do całej grupy, że znalazłeś super jaskinię, lecz nie masz jak i musisz pisać na globalu, gdzie prawie zawsze jest spam i są nikłe szanse na to, że ktoś sprawdzi akurat wtedy. -> wiadomości do grupy na global chacie niczym się nie wyróżniają od innych wiadomości zwykłych graczy. Albo inna sytuacja, grasz z Jasiem, Stasiem i Jasonem, akurat pisałaś przed chwilą ze Stasiem, chcesz coś szybko napisać do Jasona, piszesz /r Słuchaj Jason, chodź tu! (I wiadomość dociera do Stasia) Albo jeszcze inna sytuacja. Grasz z tymi samymi graczami i chcesz napisać coś do Jasia i wpisujesz /msg Jas.. (i klikasz tab) i wyszukuje ci Jasona i ty tego nie zauwazasz i piszesz do niego no i no. To były tylko przykłady. Ja nadal jestem za pomysłem.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości