czy podo ba się pomysł i mają go dodać natychmiast?
Tak
25.00%
2
Tak ale dopracować lepiej
25.00%
2
można dodać
12.50%
1
Nie
37.50%
3
8 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólny nowy tryb
#11
survival + działki są słabe bo jak świat bendzię w działkach to nie bendzie miejsca np na kolejną działkę i niema gm 1, a na creative niema tam możliwości używania komand bloków i niemożna używać barier. a ten mój wymyślony tryb na razie  nie mam pomysłu dokładnego na tryb więc trochę jest niedokładny Undecided
#12
(03-14-2019, 03:57 PM)polskiekaraoke napisał(a): survival + działki są słabe bo jak świat bendzię w działkach to nie bendzie miejsca np na kolejną działkę i niema gm 1, a na creative niema tam możliwości używania komand bloków i niemożna używać barier. a ten mój wymyślony tryb na razie  nie mam pomysłu dokładnego na tryb więc trochę jest niedokładny Undecided

Ale survival+działki nie jest trybem czysto do budowania, tylko survivalowym, więc możliwość korzystania z /gamemode 1 jest tutaj bez sensu, a poza tym zawsze można iść przed siebie przez dłuższy czas lub użyć komendy /rtp.
Jeśli nie pasuje ci brak command blocków czy takich wyrafinowanych bloków, jak bariera czy structure void (pozdro dla kumatych), serdecznie zapraszam na tryb jednoosobowy/singleplayer (zależy w jakim języku grasz).


Co do całego pomysłu, to wymyśliłem inne rozwiązanie. A gdyby na działce na trybie Creative dodać możliwość wygenerowania terenu z dowolnego biomu? Chodzi o to, aby dodać komendę /plot generatebiome <nazwa_biomu>, która "wklejałaby" nam fragment zwykłego świata na naszej działce. Rzecz jasna, nie można byłoby tworzyć w ten sposób biomów o charakterze liniowym, jak na przykład Beach (plaża), ewentualnie także biomu Void (próżnia).
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
#13
bez urazy ale nie jesteśmy hostingiem serwerów, opis idealnie pasuje do hostingu. Jestem razem z całą administracją na nie!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości