czy podo ba się pomysł i mają go dodać natychmiast?
Tak
25.00%
2
Tak ale dopracować lepiej
25.00%
2
można dodać
12.50%
1
Nie
37.50%
3
8 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólny nowy tryb
survival + działki są słabe bo jak świat bendzię w działkach to nie bendzie miejsca np na kolejną działkę i niema gm 1, a na creative niema tam możliwości używania komand bloków i niemożna używać barier. a ten mój wymyślony tryb na razie  nie mam pomysłu dokładnego na tryb więc trochę jest niedokładny Undecided
(03-14-2019, 03:57 PM)polskiekaraoke napisał(a): survival + działki są słabe bo jak świat bendzię w działkach to nie bendzie miejsca np na kolejną działkę i niema gm 1, a na creative niema tam możliwości używania komand bloków i niemożna używać barier. a ten mój wymyślony tryb na razie  nie mam pomysłu dokładnego na tryb więc trochę jest niedokładny Undecided

Ale survival+działki nie jest trybem czysto do budowania, tylko survivalowym, więc możliwość korzystania z /gamemode 1 jest tutaj bez sensu, a poza tym zawsze można iść przed siebie przez dłuższy czas lub użyć komendy /rtp.
Jeśli nie pasuje ci brak command blocków czy takich wyrafinowanych bloków, jak bariera czy structure void (pozdro dla kumatych), serdecznie zapraszam na tryb jednoosobowy/singleplayer (zależy w jakim języku grasz).

Co do całego pomysłu, to wymyśliłem inne rozwiązanie. A gdyby na działce na trybie Creative dodać możliwość wygenerowania terenu z dowolnego biomu? Chodzi o to, aby dodać komendę /plot generatebiome <nazwa_biomu>, która "wklejałaby" nam fragment zwykłego świata na naszej działce. Rzecz jasna, nie można byłoby tworzyć w ten sposób biomów o charakterze liniowym, jak na przykład Beach (plaża), ewentualnie także biomu Void (próżnia).
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
bez urazy ale nie jesteśmy hostingiem serwerów, opis idealnie pasuje do hostingu. Jestem razem z całą administracją na nie!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości