• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak resetów
Jest mi przykro ale skończyły mi się resety w cave blocku i nie wiem co mam zrobić. Mam nadzieje że mi pomorzecie.
  Odpowiedz
Napisane było jasno, że ta liczba jest ograniczona. Cóż czekaj teraz na nową edycję, graj na innych trybach lub znajdź kogoś kto doda Cię do swojego cave. Może administracja da Ci możliwość założenia nowego cave, ale jednak jakiś powód ograniczenia resetów jest, co nie?

Nie ma sprawy, lubię pomagać Smile
(I robię to trochę za często i za bardzo, ale mniejsza). Cieszę się, że mogłem pomóc.
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
(03-13-2019, 07:20 PM)Pan_Nieznajomy napisał(a): Napisane było jasno, że ta liczba jest ograniczona. Cóż czekaj teraz na nową edycję, grsj na innych trybach lub znajdź kogoś kto doda Cię do swojego cave. Może administracja da Ci możliwość założenia nowego cave, ale jednak jakiś powód ograniczenia resetów jest, co nie?

wielkie dzienki
  Odpowiedz
Miałeś/a już cave jak nie to administracji da ci reset , a jak już miałeś/a to niestety jest problem.
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw + , a ja każdemu się odwdzięcze !
  Odpowiedz
(03-14-2019, 12:44 PM)Morsik napisał(a): Miałeś/a już cave jak nie to administracji da ci reset , a jak już miałeś/a to niestety jest problem.

Niekoniecznie.
Jeśli się nie mylę, to po dodaniu przez kogoś do cave twoja jaskinia jest usuwana, więc w teorii, jeśli ten ktoś cię potem usunie z niego, powinieneś móc założyć nowy cave, niekoniecznie mając do dyspozycji resety.
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości