• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModa
Nick z serwera: GeMiNiPLv2
Imię: Szymon
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie (godziny): 6-8h
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Skyblock+Ekonomia
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Nie, ale od czegoś trzeba zacząć Big Grin
Znajomość języka polskiego (1-10): 9,5(nie perfect, ale byki się zdarzają)
Przedstaw się: Na imię mam Szymon. Jestem z woj. mazowieckiego. Grałem w MC od wersji 1.7.10(w wersji non-premium) a w oficjalnego MC dram od lipca roku poprzedniego. Interesuję się muzyką, nowinkami technologicznymi, programowaniem. Szybko przyswajam sobie nowo poznane informacje, które wykorzystuje w późniejszym czasie.
Dodatkowe umiejętności: Oprócz szybkiego przyswajania wiedzy cechuje mnie też nabyta cierpliwość(wyprowadziłeś/aś mnie z równowagi - Brawo Ty).
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Gram od początku tej serii, ale to nie staneło mi na przeszkodzie, aby nie móc pomagać nowo poznanym mi osobom. Gram codziennie(przynajmniej się staram) i w miarę możliwości staram się pomagać innym jak również hamować wulgarne słownictwo niektórych graczy.
Co chciałbyś/abyś dodać od siebie jako wkład w rozwój serwera?: Jako, że gram do przeważnie 23-24 będę starał się zapanować nad wulgarnymi słowami tych co mówią to co im ślina na język przyniesie lub w miarę możliwości ograniczyć ilość występowania wulgarnego słownictwa na chacie
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Tak. Posiadam TS3 jak również Discord gdzie częściej przebywam, ze względu na to, iż mam tam podłączone inne kanały, z których korzystam.

GeMiNiPLv2
  Odpowiedz
Miły, jak trzeba to stara się zapanować nad chaosem na serwerze. Miałem przyjemność poznać owego kandydata.
Jestem na TAK.
  Odpowiedz
Przyda się na serwerze administrator (no nie oszukujmy się) starszy od wszystkich innych. Jestem na TAK Wink
Pozdrawiam,

impolak
  Odpowiedz
Dobre podanie, zaletą jest granie w późnych godzinach wieczornych, jako że wtedy jest dużo toksycznych graczy. Jestem na TAK!
"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."

Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
Po przeczytaniu podania stwierdzam że gracz jest aktywny oraz często mozna tego gracza spotkać na trybie i z nim popisać i widzę że chcę dbać o dobry standard na serwerze. Jestem na TAK!
  Odpowiedz
Przyda się serwerowi Starszy moderator . Napisałeś świetne podanie , a więc uważam , że można dać Ci szansę !
Jestem na TAK
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw + , a ja każdemu się odwdzięcze !
  Odpowiedz
Hah, mam sokoli wzrok. Zauważyłem, że w ocenianiu swojego języka polskiego napisałeś to samo, co Papugin (czyli to, że jakieś byki się zdarzają) Wcześniej Papugin miał to napisane, a teraz ty, a Papugin edytował na coś innego XD
  Odpowiedz
(03-19-2019, 02:57 PM)impolak napisał(a): Hah, mam sokoli wzrok. Zauważyłem, że w ocenianiu swojego języka polskiego napisałeś to samo, co Papugin (czyli to, że jakieś byki się zdarzają) Wcześniej Papugin miał to napisane, a teraz ty, a Papugin edytował na coś innego XD

Nie napisałem nic, że byki się zdarzają, tylko że jako przedmiot w szkole to nie lubię. Edytowałem błąd gdzie wpisałem "survival" zamiast "skybkock". Może z podaniem kogoś innego Ci się pomyliło.
Pozdrawiam,

Papugin
  Odpowiedz
Podanie przejrzyste i czytelne, duża zaletą są późne godziny gry jak i ich ilość, jak i tryb na którym zamierzasz grać. 
Jestem na TAK
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: KuSt, 1 gości