• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModa
#1
Nick z serwera: GeMiNiPLv2
Imię: Szymon
Wiek: 30(wiem, staruszek)
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie (godziny): 6-8h
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Skyblock+Ekonomia
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Nie, ale od czegoś trzeba zacząć Big Grin
Znajomość języka polskiego (1-10): 9,5(nie perfect, ale byki się zdarzają)
Przedstaw się: Na imię mam Szymon. Jestem z woj. mazowieckiego. Grałem w MC od wersji 1.7.10(w wersji non-premium) a w oficjalnego MC dram od lipca roku poprzedniego. Interesuję się muzyką, nowinkami technologicznymi, programowaniem. Szybko przyswajam sobie nowo poznane informacje, które wykorzystuje w późniejszym czasie.
Dodatkowe umiejętności: Oprócz szybkiego przyswajania wiedzy cechuje mnie też nabyta cierpliwość(wyprowadziłeś/aś mnie z równowagi - Brawo Ty).
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Gram od początku tej serii, ale to nie staneło mi na przeszkodzie, aby nie móc pomagać nowo poznanym mi osobom. Gram codziennie(przynajmniej się staram) i w miarę możliwości staram się pomagać innym jak również hamować wulgarne słownictwo niektórych graczy.
Co chciałbyś/abyś dodać od siebie jako wkład w rozwój serwera?: Jako, że gram do przeważnie 23-24 będę starał się zapanować nad wulgarnymi słowami tych co mówią to co im ślina na język przyniesie lub w miarę możliwości ograniczyć ilość występowania wulgarnego słownictwa na chacie
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Tak. Posiadam TS3 jak również Discord gdzie częściej przebywam, ze względu na to, iż mam tam podłączone inne kanały, z których korzystam.GeMiNiPLv2
#2
Miły, jak trzeba to stara się zapanować nad chaosem na serwerze. Miałem przyjemność poznać owego kandydata.
Jestem na TAK.
Niedostępny
#3
Przyda się na serwerze administrator (no nie oszukujmy się) starszy od wszystkich innych. Jestem na TAK Wink
Pozdrawiam

~impolak  Heart
#4
Dobre podanie, zaletą jest granie w późnych godzinach wieczornych, jako że wtedy jest dużo toksycznych graczy. Jestem na TAK!
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie!
Pozdrawiam,
RedFox
#5
Po przeczytaniu podania stwierdzam że gracz jest aktywny oraz często mozna tego gracza spotkać na trybie i z nim popisać i widzę że chcę dbać o dobry standard na serwerze. Jestem na TAK!
#6
Przyda się serwerowi Starszy moderator . Napisałeś świetne podanie , a więc uważam , że można dać Ci szansę !
Jestem na TAK
[Obrazek: tenor.gif]
Dziękuję Pan_Nieznajomy za -11 reputacji XD (za nic XD x2)
#7
Hah, mam sokoli wzrok. Zauważyłem, że w ocenianiu swojego języka polskiego napisałeś to samo, co Papugin (czyli to, że jakieś byki się zdarzają) Wcześniej Papugin miał to napisane, a teraz ty, a Papugin edytował na coś innego XD
#8
(03-19-2019, 02:57 PM)impolak napisał(a): Hah, mam sokoli wzrok. Zauważyłem, że w ocenianiu swojego języka polskiego napisałeś to samo, co Papugin (czyli to, że jakieś byki się zdarzają) Wcześniej Papugin miał to napisane, a teraz ty, a Papugin edytował na coś innego XD

Nie napisałem nic, że byki się zdarzają, tylko że jako przedmiot w szkole to nie lubię. Edytowałem błąd gdzie wpisałem "survival" zamiast "skybkock". Może z podaniem kogoś innego Ci się pomyliło.
Pozdrawiam,

Papugin
Niedostępny
#9
Podanie przejrzyste i czytelne, duża zaletą są późne godziny gry jak i ich ilość, jak i tryb na którym zamierzasz grać. 
Jestem na TAK
#10
Podanie odrzucone. Ostatnia aktywność na wybranym przez ciebie trybie to 10 dni.
//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości