• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na stanowisko TestModeratora
Nick z serwera:  Borens
Imię: Mateusz
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie (godziny): 4-12h
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: CaveBlock
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Tak, do niedawna pełniłem funkcję helpera jednak postanowiłem zrezygnować by spróbować swych sił tutaj.
Znajomość języka polskiego (1-10): Z racji, że jestem obywatelem Rzeczypospolitej moja znajomość języka polskiego jest dobra, potrafię się wypowiedzieć jednakże nie chciałbym oceniać tego w skali 1-10 ponieważ nie będzie to obiektywna ocena.
[b]Edit 1: Na żądanie moderatora DzejPiYT dodaję nieobiektywną ocenę 8/10     [/b]
Przedstaw się: A więc nazywam się Mateusz mam 15 lat oraz gram w minecraft'a od 5 lat. Interesuję się tworzeniem oraz programowaniem robotów jednak dopiero raczkuję w tej dziedzinie.
Dodatkowe umiejętności: Nie mam pomysłu co tu napisać, w skrócie jestem beztalenciem 
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Myślę, że jestem dobrym kandydatem na funkcję moderatora, ponieważ jestem już doświadczony, znam cały regulamin i taryfikator oraz znam prawie wszystkie komendy przeznaczone dla administracji. Inną moją zaletą jest to, że bardzo lubię pomagać graczom oraz zawsze gdy jest okazja robię wszystko co w mojej mocy by pomóc nowym osobą.
Co chciałbyś/abyś dodać od siebie jako wkład w rozwój serwera? :Mam do zaproponowania wiele zmian oraz nowości które moim zdaniem zmieniły by serwer na lepsze jednak o tym napisze w innych wątkach.
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Oczywiście Big Grin 
Czcionka trochę razi w w oczy. Niestety, ale nie podałeś znajomości języka w skali 1-10, więc jestem na nie!
(03-14-2019, 07:47 PM)DzejPiYT napisał(a): Czcionka trochę razi w w oczy. Niestety, ale nie podałeś znajomości języka w skali 1-10, więc jestem na nie!

Równie dobrze mógłbym napisać ze 10/10 jednak nic by to nie zmieniło ponieważ nie była by to obiektywna ocena, znajomość języka można ocenić jedynie będąc w będąc w pobliżu mojej osoby i analizując jak bogate jest moje słownictwo :V. Krótko mówiąc moim zdaniem nie ma to zbyt dużego znaczenia. Jednak okej zaraz zaaktualizuję podanie i dopisze jakieś cyferki jeśli jest to dla Ciebie aż tak istotne.  Undecided
Jakie masz zmiany do zaproponowania? opisz je, a nie po prostu że masz do zaproponowania zmiany, jakie zmiany?. Kolejna sprawa, jeżeli chodzi o regulamin to bardzo w to wątpie żebyś znał punkt za punktem gdybym Cię wyrywczo zapytał. Bądz bardziej realistyczny i przejrzysty w swoim podaniu, ponieważ, wtedy, czytający może stwierdzić czy się nadajesz i wydać pozytywną opinie na temat Twego podania. Pisanie że chcesz wprowadzić na serwer zmiany ale jakie zmiany, czy 4-12 godzin grania na serwerze nie jest realistyczne. Jestem na NIE.
(03-14-2019, 07:56 PM)Bengowaty napisał(a): Jakie masz zmiany do zaproponowania? opisz je, a nie po prostu że masz do zaproponowania zmiany, jakie zmiany?. Kolejna sprawa, jeżeli chodzi o regulamin to bardzo w to wątpie żebyś znał punkt za punktem gdybym Cię wyrywczo zapytał. Bądz bardziej realistyczny i przejrzysty w swoim podaniu, ponieważ, wtedy, czytający może stwierdzić czy się nadajesz i wydać pozytywną opinie na temat Twego podania. Pisanie że chcesz wprowadzić na serwer zmiany ale jakie zmiany, czy 4-12 godzin grania na serwerze nie jest realistczne.

Jak juz wspomniałem, o pomysłach chce napisać w następnych wątkach a powodem tego, jest to, że w mojej opinii nie jest to miejsce do pisania swoich często rozwiniętych pomysłów. A odnośnie grania 4-12h, miałem na myśli 4 w tygodniu 12 w weekendy. W ciągu pierwszych 18 tygodni grania na liczniku w statystykach widniała już liczba 4,2d czyli około 100h co daje ok. 5-6h dziennie .  Smile
Trochę mało rozbudowane podanie. W punkcie "przedstaw się" dwa zdania na krzyż... Jeśli faktycznie masz jakieś pomysły, to pisz konkretnie, a przynajmniej napisz nam jakieś szkice, bo "Mam do zaproponowania wiele zmian oraz nowości które moim zdaniem zmieniły by serwer na lepsze jednak o tym napisze w innych wątkach" nie jest satysfakcjonującą odpowiedzią. Wisienką na torcie jest nieodpowiedni wiek, ale można to pominąć.
Plusem jest to, że jesteś doświadczony, ale nic poza tym.
Póki co bez opinii.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie!
Pozdrawiam,
RedFox
Zacznę że jeśli piszesz podanie to wyłocznie z swojej inicjatywy i chęci więc zastanów się nad swoim podaniem bo nie wygląda zachęcająco np. "Dodatkowe umiejętności: Nie mam pomysłu co tu napisać, w skrócie jestem beztalenciem " Takie zdanie nie specjalnie przedstawia cie dobrze, kolejne "Edit 1: Na żądanie moderatora DzejPiYT dodaję nieobiektywną ocenę 8/10" ten podpunkt został zapisany w wzorze abyś właśnie wyraził swoją obiektywną opnie a nie żeby tylko coś napisać. Jeśli chodzi o sprecyzowanie "Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Myślę, że jestem dobrym kandydatem na funkcję moderatora, ponieważ jestem już doświadczony, znam cały regulamin i taryfikator oraz znam prawie wszystkie komendy przeznaczone dla administracji." nasz taryfikator sprowadza się do myślenia więc wątpię abyś takowy znał bez wcześniejszego moderowania u nas, komendy to nie tylko ban, mute etc. mamy o wiele bardziej rozbudowane komendy i ciągle ich przybywa więc nie zgodzę się z twoim zdaniem że znasz prawie wszystkie. Ten podpunkt jest od tego abyś przybliżył co byś zmienił, poprawił, dodał a nie żebyś robił to w innym wątku "Mam do zaproponowania wiele zmian oraz nowości które moim zdaniem zmieniły by serwer na lepsze jednak o tym napisze w innych wątkach."

Podanie wygląda jakbyś pisał je od niechcenia i przymusu, dodatkowo wyrażenia i odp na niektóre pytania są nie na miejscu z powodu że piszesz to z własnej inicjatywy i nikt cie nie przymusza.
Jestem na NIE.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
Co do podpunktu dotyczącego oceny swoich możliwości językowych:
Pierwszy raz widzę, że ktoś zwrócił na to uwagę! In my opinion jest to całkowicie zbędne, nie da się wystawić sobie samemu oceny z tego zakresu. Co mamy na myśli pisząc hasło "znajomość języka polskiego"? Jego historię, fonetyke? Sprawność w posługiwaniu sie nim odczytać można głównie z treści podania (gramatyka itp.)
Sprawa number zwei:
Ekuzenie drogi, nie da się "wystawić sobie obiektywnej oceny" bo automatycznie jest ona subiektywna.

Ogromny plus Boorens za świadomość braku sensu w ocenianiu siebie w zakresie językowym.
. W zakresie języka polskiego w skali od 1 do 10 (np. w szkole) nie oceniamy samych siebie tylko oceniają nas nauczyciele/wykładowcy.
Jednak chyba chodzi tu o to, jak swoim zdaniem myślisz, że piszesz (ja np. oceniam siebie 6/10) A tak pzt. to jestem na tak, skromne podanie (czcionka rzeczywiście razi)
Niestety robisz błędy w słowach , w których w tym wieku nie powinieneś . Nie mówię , że jestem genialny , ale : "beztalencie " w podaniu jest to słowo , którego powinieneś unikać jeżeli chcesz zostać moderatorem .
Bo z perspektywy osoby czytającej wygląda to tak : "Dajcie mi moda , ale nic nie umiem "

Narazie jestem na NIE , a co do oceny z znajomością języka polskiego to dałbym Ci takie 7/10.
[Obrazek: tenor.gif]
Dziękuję Pan_Nieznajomy za -11 reputacji XD (za nic XD x2)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości