• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lag servera
Przez lag server 19.03.19 straciłem 2 elytry i głowę smoka w endzie. 
Kiedy chciałem użyć elytry wtedy ona nie za działała i zginołem. 
Potkreślam że internet i komp mam dobry.
Mój nick w Minecraft to xDavidx123.
  Odpowiedz
Ciągle edytujesz wątek i dopisujesz co straciłeś, skoro to było 19 marca czyli wczoraj to było to zgłosić + jakieś dowody, cokolwiek?
  Odpowiedz
(03-20-2019, 06:25 PM)Ziomkeee napisał(a): Ciągle edytujesz wątek i dopisujesz co straciłeś, skoro to było 19 marca czyli wczoraj to było to zgłosić + jakieś dowody, cokolwiek?

Nie wiem może że nie mam swoich cennych itemów na które długo zbieram
  Odpowiedz
Ja raz na CB straciłem drugiego dnia edycji elytrę w piekle bo mi się nie rozłożyła i jakoś nie przychodziłem z tym na forum... Było od razu wejść na tsa jeżeli uważasz, że to wina servera a nie czekać cały dzień, żeby napisać wątek na forum. Poza tym: skoro byłeś w endzie zapawne miałeś sporo czasu spadając, mogłeś np zrobić screena coordów, wylogować się, cokolwiek.
"A kto umarł, ten nie żyje"
  Odpowiedz
Wspominałeś coś na czacie na ten temat, ale trzeba było od razu iść z tym na ts'a.
Dodam, że paru graczy skarżyło się, iż kiedy gracze teleportują się do Ciebie, to Ty ich tam zabijasz.
Pozdrawiam,

Papugin
  Odpowiedz
Jeśli chcesz, żeby zwrócono ci rzeczy, to mam złą wiadomość:
Cytat:§3. Minecraft
(...)
13. Administracja nie odpowiada za przedmioty stracone w wyniku śmierci/laga.
(...)
Poza tym takie sprawy zgłasza się od razu na ts3, nie na forum.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
  Odpowiedz
(03-20-2019, 08:24 PM)MrOmg82 napisał(a): Ja raz na CB straciłem drugiego dnia edycji elytrę w piekle bo mi się nie rozłożyła i jakoś nie przychodziłem z tym na forum... Było od razu wejść na tsa jeżeli uważasz, że to wina servera a nie czekać cały dzień, żeby napisać wątek na forum. Poza tym: skoro byłeś w endzie zapawne miałeś sporo czasu spadając, mogłeś np zrobić screena coordów, wylogować się, cokolwiek.

Jeśli wpadłem w otchłań to nie miałem czasu zrobić skrina cordów i się wylogowałem ale jak ponownie się zalogowałem to pisało mi że umarłem.
  Odpowiedz
Jak to nie miałeś czasu? Przecież wystarczy wcisnąć f3, a potem f2 i gotowe. Zajmuje to może sekundę, a śmierć od upadku w próżnię następuje dopiero kilka sekund później. Nawet przy wolnej reakcji powinieneś spokojnie zdążyć.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
  Odpowiedz
Napiszę w skrócie
Brak dowodów=brak bana
I ,,administracja nie odpowiada za rzeczy stracone w wyniku śmierci/laga"
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw + , a ja każdemu się odwdzięcze !
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości