• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModa
Nick z serwera:Gimlyyy

Imię:Filip
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: CaveBlock czasami Creative.
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: 3-4h dziennie. Nieraz 1-2h dziennie.
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach:Nie 
Znajomość języka polskiego (1-10): 7-10.
Przedstaw się:Jak pisałem mam na imię Filip, jestem osobą kreatywną, lubiącą odkrywać nowe rzeczy,  gry i inne różne rzeczy. Lubię nieść pomoc, osobom, które słabiej sobie radzą w jakiejś dziedzinie, a ja akurat mam wiedzę na ten temat. Jestem też bardzo kreatywny, myślę, że dużą moją zaletą jest to, że jestem cierpliwy i spokojny. Umiem pomóc lub zaradzić gdy jest problem. Jestem bardzo opanowany, nie denerwuję się z byle powodu, np: gracz mnie wyzywał. Mam gorsze dni, lecz nigdy nie wyżywam się na osobach z serwera. Zwracam również dużą Uwagę, na ortografię i interpunkcję.
Czy umiesz sprawdzać  obecność cheatów (Tak/Nie): Nie wszystkie czity umiem sprawdzać.
Dodatkowe umiejętności:znam wiele komend/czity, umiem się dogadać z innymi graczami na serwerze tak jak i na ts3.
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Wiele razy sprawdzałem się na innych serwerach i miałem dobrą opinię. Gracze mnie szanowali a ja szanowałem ich. Miałem dobra opinię również w Śród administracji. Czasami na serwerze spotykam się ze Spamem, Wyzwiskami w stronę innych graczy, często spotykanymi Wulgaryzmami chciałbym zapobiec takim sytółacjom na serwerze.
Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Nowy tryb taki jak: SkyWars i wiele więcej ciekawych rzeczy na serwerze.  Zaangażowanie w serwer i czas spędzony na nim.
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?:TAK

Trochę zawyżyłeś swoją ocenę znajomości języka polskiego, bo widzę za dużo powtórzeń. Co do wprowadzenia Skywars mam mieszane uczucia, gdyż jest to trochę nie w stylu serwera. Dość, że od paru miesięcy mają "niedługo" wprowadzić Bedwars. Dodatkowo, tak jak wspominałem pod wieloma podaniami, 1-4h moderowania dziennie to niezbyt dużo. Wiem, że każdy ma życie prywatne, ale wg administracji nie warto dawać rangi osobie, która spędza na serwerze tylko parę godzin. Jestem nastawiony NEUTRALNIE.
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Tak wiem ale każdy ma sprawy osobiste np. Nauka, ale w soboty i niedziele gram trochę dłużej.
Nie wiem, jak ci to wyjaśnić, więc zacytuję fragment pewnego postu Pana_Nieznajomego w tej sprawie:
Pan_Nieznajomy napisał(a):Ale polityka rekrutacji na tym serwerze jest taka, że ,,jeśli masz mało czasu na moderowanie to nie pchaj się na rangę moderator"
(...)
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Znaczy tak...
To że napisałem 1-4h było celowe, Codziennie gram około 3-4 h ale czasami zdarza mi się żebym grał 1,2 godziny .
RedFox nie przesadzaj, jeśli zazwyczaj będzie to 3-4h to myślę, że to spokojnie wystarczy. Podanie ładne, chociaż jeśli zwracasz uwagę na interpunkcję to zwróć na nią uwagę jeszcze raz i popraw w pewnych miejscach ją. Ocena znajomości troszke zawyżona, ale wiem, że ocenianie 1/10 samego siebie jest trudne. Podanie ładne. Karany prawie nie byłeś. Według mnie zasługujesz na drugi etap rekrutacji Smile
~Pan_Nieznajomy  
Nie wiem jaki początek wstawić, więc przejdę od razu do oceny:

- W podaniu występuje błąd ortograficzny (bardzo wyraźny), także niekiedy błędy interpunkcyjne, jak i stylistyczne. 
- Oprócz tego, to podanie jest ładnie napisane. Punkt "Przedstaw się" nie jest ani za długi, ani za krótki i opisuje twoją osobę bardzo dobrze, jedynie miałabym "ale' do punktu "Dodatkowe umiejętności", gdyż umiejętność dogadania się, nie jest jakąś umiejętnością, którą powinien posiadać TestMod (Graczowi także wypada posiadanie takiej cechy). 
- Oczywiście moim osobistym zdaniem punkt "Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?" mógłby być o wiele lepiej napisany niż aktualnie jest (może spróbuj dopisać więcej rzeczy/pomysłów? Na chwilę obecną przedstawiłeś jeden). 

Nie mam niestety jak ocenić twojego zachowania na serwerze, ale na chwilę obecną jestem na TAK.
Bledy ortograficzne, oraz interpunkcyjne, wiec moze jednak nie zwracasz, az tak duzej uwagi na te rzeczy. Znalezc mozna rowniez zbedne duze litery.
Nie wszystkie cheaty potrafisz sprawdzac? Moglbys wypisac jakie, ewentualnie jak bardzo zaawansowane.
Jak juz Andzia napisala, powinienes napisac wiecej rzeczy, ktore bys dodal od siebie. Co do samego pomyslu ze SkyWars, moglbys rowniez napisac, jak bys ten pomysl mogl zrealizowac, jakies pomysly takze co do tego trybu.
Sam czas, to lepiej jesli by bylo 3-4h, niz 1-2.
Jestem na nie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Napisz coś więcej o tym co byś chciał wnieść na serwer. Na obecną chwilę pozostaję neutralny.
Pozdrawiam,

Papugin
Podanie ZAAKCEPTOWANE!

Zapraszam na DRUGI ETAP rekrutacji!

Gdzie? ts.ClassicMC.pl

Kiedy? 20/04/19r.

O której? 18:45

Na ts proszę mieć nick "nick/r"

!!! PROSZĘ BYĆ PUNKTUALNIE ZE WZGLĘDU NA KOLEJKĘ REKRUTACYJNĄ !!!

//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości