• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestMod'a
Nick z serwera: BlockManiak

Imię: Bartosz

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: CaveBlock, czasami SkyBlock Klasyczny

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: Na pewno sobota i niedziela po 3h, piątek po 1,5h - 2h i czasami (tak 1 na tydzień) w tygodniu szkolnym.

Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Tak na własnym właścicielem i moderatorem.

Znajomość języka polskiego (1-10): taka mocna 6.

Przedstaw się: Witam, Jestem Bartosz, mam 15 lat, mieszkam na Podlasiu we wsi Kleosin. Chodzę do 2 gimnazjum, jestem harcerzem oraz interesuje się militariom ratunkową i || Wojną Światową. Umiem pisać w języku rosyjskim (na telefonie) po cyrylicy. Jestem przyjazny do ludzi.

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Tak, sprawdzenie ukrytych plików gry oraz systemu.

Dodatkowe umiejętności: Bardzo dobrze znam komendy w minecraft

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Nie mowie że macie mnie wybrać, ale lubię serwer Classicmc.pl i chciałbym ale śmiem powątpiewać że ją dostane.

Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Myślę że serwer jest dobry jaki jest i nie trzeba go zmieniać 

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Posiadam komunikator głosowy TeamSpeak 3, oraz sprawny mikrofon wbudowany w słuchawki bloody G500
Niezbyt rozumiem twojej odpowiedzi, w pytaniu "Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach?". Byles Wlascicielem oraz Moderatorem na twoim serwerze?
Moglbys mi tez wytlumaczyc jak jestes w drugiej klasie gimnazjum? Z tego co mi wiadomo to teraz jest ostatni rocznik gimnazjum, czyli trzecie klasy.
Twoj opis jest wsumie dosc slaby, moim zdaniem. W dodatkowych umiejetnosciach moglbys napisac cos wiecej, poniewaz komendy w minecraft zna duzo ludzi, a jesli nie to moga sobie sprawdzic na necie, z tym problemu nie ma.
"Nie mowie że macie mnie wybrać, ale lubię serwer Classicmc.pl i chciałbym ale śmiem powątpiewać że ją dostane." Jesli nie mowisz, ze maja ciebie wybrac, to po co napisales to podanie? Napisales to podanie, by zglosic sie do rekrutacji i pokazujesz tym, ze chcesz by cie wzieli. Jesli tego nie chcesz, to nie piszesz podania. Jakie sa powody twojego zwatpienia w to, ze sie dostaniesz? Jesli jakiekolwiek masz, to dlaczego ich nie poprawisz? Powinienes byc bardziej pewny siebie, oczywiscie nie na maxa, ale pewnosc siebie pomaga.
W nastepnym pytaniu, madrze uniknales pytania, ale sama odpowiedz jest slaba. Pownienes napisac swoje pomysly, co bys dodal, jakbys zmienil, poniewaz na pewno masz rzeczy, ktore bys zmienil.
W ostatniej odpowiedzi niepotrzebnie napisales w jakich sluchawkach. Ta informacja jest zbedna i nikogo nie interesuje. Sama wypowiedz wyglada, jakby byla pisana na sila powaznie. Moim zdaniem wystarczy napisac cos w stylu: "Tak mam TS3 i sprawne sluchawki z mikrofonem", ale to tez zalezy od gustu.
Podanie ma pare bledow i niejasnosci.
Jestem na nie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Jestem na nie. User ujął wszystkie błędy wyżej, także nie będę się rozpisywał.
Repetitio est mater studiorum
Jestem na nie. Wszystkie argumenty napisał user.
Popieram zdanie user'a. Jestem na NIE.
Pozdrawiam,

Papugin
Niedostępny
Dlaczego piszesz podanie jeżeli nie masz ambicji się tutaj dostać. Na nie.
Podanie ODRZUCONE.

//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości