• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestMod'a
Nick z serwera: lemonju

Imię: Łukasz

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Creative

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: Cała sobota oraz niedziela, jeśli chodzi o tydzień jestem do dyspozycji od godziny ok. 15 do 23

Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Raz ale było to dawno temu w 2013 r. lecz poza tym nie

Znajomość języka polskiego (1-10): powiem zwięźle i na temat, 8

Przedstaw się: Cześć jestem Łukasz, mam 16 lat co już wiecie, mieszkam w Legionowie (Mała miejscowość pod Warszawą). Chodzę do klasy 8. Interesuje się graniem na ukulele, językiem rosyjskim i właśnie wchodzę w świat ASG. Lubię czasami wyjść z kolegami w miasto, bo kto nie lubi? W ostatnim czasie zacząłem podkręcać swój komputer, na szczęście do ukończenia zostało mi kupno karty graficznej. Jestem również w stanie całkiem fajnie przerobić zdjęcie w photoshopie czy zmontować film.

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Tak ukrycie cheatów nie jest skomplikowane tak samo jak ich znalezienie

Dodatkowe umiejętności: Bezwzględność i obiektywność

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Mam dużo czasu na grę, jestem odpowiedzialny w podejmowanych przez siebie decyzjach, jako zwykły gracz na waszym serwerze rozwiązywałem kłótnie czatowe gdy nie było was na służbie pomagałem rozwiązywać problemy i udzielałem odpowiedzi na  pytania można powiedzieć że już wzięłam się w rolę moderatora oczywiście na tyle ile mogę.

Co chciałbyś dodać od siebie dla serwera?:  Myślę, że serwer jest zrobiony  bardzo dobrze i nie trzeba wprowadzać żadnych zmian. Na pewno miła atmosfera i wzajemny szacunek to rzeczy które postaram się wyegzekwować od innych

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Tak, mam ts3 i mikrofon.
Zaraz zaraz, według moich bardzo profesjonalnych obliczeń (XD) w 2013 miałeś 10 lat! Byłeś administratorem w wieku 10 lat? Ale dobra, mniejsza. Podanie nie jest jakieś zadziwiające, ale nie jest też przeciętne. Masz szeroki zasób słów, nawet szerszy ode mnie. (Nie wywyższam się, po prostu ja się staram używać słów z okresu XX wieku, czyli ok. nowożytności, po prostu lubię ten sposób pisania. Masz dużo szerszy zasób ode mnie xD) Obiektywność i bezstronność jest bardzo ważna w tejże posadzie (wiem, że ten styl pisania mi nie wychodzi ale praktyka czyni mistrza, co nie? XD) Więc tak, mam dwa wybory (nie będę już kombinował z neutral)
Napisz więcej w ''przedstaw się'' to będę bardziej przekonany co do decyzji TAK, lecz na razie i tak Jestem na TAK

P.s: Masło maślane z tym ''TAK" na końcu xDD
Podanie jest dobrze napisane. Po samym stylu można wywnioskować, że starałeś się. Jestem na tak.
Podanie jest napisane bardzo ładnie i przejrzyście, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem na TAK.
Pare mniejszych bledow.
Nie pasuje mi to: "można powiedzieć że już teraz wcielam się w role moderatora". Ciezko wcielac sie w role moderatora, majac gracza/range kupna, wiec sadze, iz nie mozna powiedziec, ze sie wcielasz w ta role. Ewentualnie pomagasz w rozwiazywaniu sporow/gdy ktos ma problem. Chyba bardziej trafne. Mozliwe, ze ja mam inne gusta po prostu.
Co do nastepnego pytania, "Myślę, że serwer jest całkiem nieźle zrobiony i nie trzeba wprowadzać większych zmian". Jakie zmiany powinny to byc? Powinienes to napisac. I jesli serwer jest niezle zrobiony, to oznacza, ze nie jest jakis super i zmiany sa potrzebne. Takie jest moje odczucie. Dobralbym na twoim miejscu inne slowa, bo te nie oznaczaja niczego dobrego/super.
Jestem na neutral.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Jestem jak najbardziej na TAK! Nie mam do Ciebie zastrzeżeń, życzę szczęścia.

PS. Rozwiń tylko o tych zmianach, o których user wspomniał.
Pozdrawiam,

Papugin
Podanie nie jest zwięzłe, w jednym miejscu dużo spacji w jednym mniej. Natomiast, po przeczytaniu podania myślę że chcesz pomóc w rozwoju serwera oraz dbać o dobry standard poprzez wprowadzenie dobrej atmosfery i rozwiązywanie problemów graczy. Jestem na Tak.
Podanie nie jest złe, ale widzę w nim trochę niedomówień. Szanuję za zainteresowanie "światem" ASG. Myślę, że warto dać ci szansę.
Moja opinia: TAK
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Po pierwsze - dużo godzin. Ciekawy jestem czy jest to wiarygodna informacja. Następnie - brak żadnych pomysłów na serwer. Jeszcze ciekawi mnie to, że byłeś w administracji w wieku 10 lat.
A i przypomnę jeszcze, że to, że ktoś ma dużo czasu na granie, to nie znaczy, że będzie dobrym Modem Smile
Na razie neutral
~Pan_Nieznajomy  
Przybyłeś, zobaczyłeś (mój post) i poprawiłeś. Cieszy mnie to, że tak się starasz o rangę i poprawiasz nawet najmniejsze błędziki w podaniu. Doprecyzowałeś "Przedstaw się" i bardzo jestem z tego powodu zadowolony. Zmieniam ocenę na JESZCZE WIĘKSZE TAK! Big Grin

Trzymam kciuki <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości