• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestModa
Nick z serwera: Horda_YT

Imię: Bartosz

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Creative.

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: jestem niemalże codziennie od 15 do 20.
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Tak ale na mniejszych serwerach.

Znajomość języka polskiego (1-10): 8.

Przedstaw się: dzień dobry mam na imię Bartosz na drugie Cezary, mam wcześniej wspomniane 15 lat, mieszkam w Legionowie (Województwo Mazowieckie). Uczęszczam do 8 klasy. Interesuje się wszelką bronią asg, koszykówką, i powoli uczę się korzystać z photoshopa. Jeżdżę czasami na różne spotkania odnośnie asg.

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Niestety nie, ale chciałbym się tego nauczyć.

Dodatkowe umiejętności: umiejętność współpracy, komunikatywność.

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: jestem stałym bywalcem na trybie creative classic, pomagałem wielu graczom, oraz myślę że jestem gotowy, aby pomagać także w inny sposób.

Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Chciałbym, aby dodane były może jakieś inne tryby, które by mogły zwiększyć grywalność.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Posiadam komunikator głosowy TeamSpeak 3, oraz sprawny mikrofon wbudowany w słuchawki.
[Obrazek: tenor.gif]
Szkoda, że nie rozpisałeś się trochę więcej, ale warto jest dać Ci szanse. Na serwerze Ciebie widuje, więc jestem na tak.
Nie dalbym ci znajomosc jezyka polskiego na 8, w kazdym razie, na pewno nie po przeczytaniu tego podania. Masz kilka bledow, brak przecinkow i kropek, zbedne wielkie litery. Najgorsza z odpowiedzi w twoim podaniu, jest odpowiedz na "Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać". Wiele osob jest milych i pomocnych, a rangi na serwerze nie maja. To pytanie jest jednym z wazniejszych, a odpowiedz na nie, jest naprawde slaba. Powinienes napisac jakies lepsze powody i bardziej sie rozpisac.
Administracja juz wystarczajaco szybko reaguje na lamanie regulaminu i wyzwiska, moim zdaniem nie ma czego zmieniac w tym. Drugiej czesci zdania niezbyt rozumiem.
Jestem na Nie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Popraw nieco podanie, zastosuj się do tego co napisał user. Jeśli to zrobisz dodam od siebie coś więcej, ponieważ na obecną chwilę pozostaję bez zdania.
Pozdrawiam,

Papugin
Jest za dużo błędów, jak na taką ocenę znajomości języka polskiego. Zastosuj się do uwag użytkowników wyżej.
Obecna opinia: NEUTRAL
Pozdrawiam,
RedFox

"Nie popełniłem błędu. Po prostu znalazłem 10.000 sposobów jak tego nie robić."
Podanie ZAAKCEPTOWANE!

Zapraszam na DRUGI ETAP rekrutacji!

Gdzie? ts.ClassicMC.pl

Kiedy? 20/04/19r.

O której? 18:30

Na ts proszę mieć nick "nick/r"

!!! PROSZĘ BYĆ PUNKTUALNIE ZE WZGLĘDU NA KOLEJKĘ REKRUTACYJNĄ !!!

//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
Okres próbny do 04/05.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
Zrezygnowanie z rangi.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości