• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na TestMod'a
Nick z serwera: Kazikos

Imię: Gracjan

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Survival+działki

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: Weekend i dni wolne - ok. 5 godzin w ciągu dnia, w ciągu tygodnia ok. 1-2 godziny dziennie

Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Tak (kilka małych serwerów)

Znajomość języka polskiego (1-10): 9, niestety nie każdy może być idealny Tongue

Przedstaw się:  Jak już napisałem, jestem Gracjan. Mam 17 lat, ale wkrótce będzie to już 18. Chodzę do liceum muzycznego, przez co jestem dość kreatywny, oraz chętnie zapoznaję nowe osoby. Interesuję się historią, muzyką, oraz powoli zaczynam zabawę ze strzelectwem. Dużo czasu poświęcam też językom obcym, z którymi nigdy nie miałem żadnych problemów. Staram się być miły, oraz pomocny.Nie przenoszę swojego życia prywatnego do gry i na odwrót, przez co nawet pomimo gorszych okresów w życiu, lub w szkole, zawsze jestem cierpliwy i wyrozumiały. Często staram się pomagać osobom nowym na serwerze, lub młodszym i spokojnie wytłumaczyć, jeśli czegoś nie rozumieją. Bardzo trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi, co jest jedną z moich największych zalet Tongue

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Nie, ale bardzo szybko się tego nauczę.

Dodatkowe umiejętności: Dobrze posługuję się językiem niemieckim, oraz angielskim. Znam również komendy potrzebne do sprawnego administrowania serwerem.

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Myślę, że nadaję się na tą rolę. Znam regulamin, oraz przestrzegam go, a wszelkie łamanie go będę karał tak jak jest to przewidziane. Nie należę do osób wybuchowych, więc raczej nie zdarzy mi się bezzasadne oskarżenie kogoś pomimo jego niewinności. Poza tym, nigdy bez 100% pewności nikogo nie osądzam.
Uważam również, że często, kiedy jestem na serwerze, nie ma żadnej osoby z administracji, przez co ludzie na chacie przeklinają, lub obrażają siebie wzajemnie. Chciałbym móc poświęcić swój czas, którego spędzam czasem bardzo dużo na tym serwerze, na ukrócenie takich działań.

Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Na pewno kontakt z użytkownikami. Często zdarza się, że administracja nie reaguje na wiadomości innych graczy, bądź ignoruje (niekoniecznie celowo) różne wykroczenia, a użytkownicy często piszą, że "nie ma co do niego pisać i tak nie zareaguje". Chciałbym, żeby ludzie przestali uważać administrację za jakichś niedostępnych bogów, tylko za ludzi, którzy od razu pomogą im z ich problemem, wytłumaczą coś, lub doradzą.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: 3 razy tak, posiadam również discorda, jeśli ma to jakieś znaczenie.
Widzę, że postarałeś się żeby ładnie napisać to podanie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem na tak.
Podanie ladne napisane. Ma jakies mniejsze bledy, ale nie sa zbytnio wazne.
Miejmy nadzieje, ze jesli sie dostaniesz, to nauczysz sie sprawdzac obecnosc wspomagaczy.
Znajomosc niemieckiego chetnie sprawdze.
Jestem na tak.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Podanie napisane ładnie i estetycznie. Postarałeś się i jest to widoczne. Jestem na TAK i życzę powodzenia!
Pozdrawiam,

Papugin
Niedostępny
Na tak. Po przeczytaniu podania widzę że chcesz coś wnieść od siebie do administracji i wspomóc w rozwoju, dodatkowo widzę że posiadasz doświadczenie jako iż prowadziłeś małe swoje serwery.
Podanie ZAAKCEPTOWANE!

Zapraszam na DRUGI ETAP rekrutacji!

Gdzie? ts.ClassicMC.pl

Kiedy? 20/04/19r.

O której? 18:00

Na ts proszę mieć nick "nick/r"

!!! PROSZĘ BYĆ PUNKTUALNIE ZE WZGLĘDU NA KOLEJKĘ REKRUTACYJNĄ !!!

//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
Okres próbny do 04/05.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen
Okres próbny zakończony z wynikiem negatywnym.
Pozdrawiam.

~~Ekuzen

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości