• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gwiazdki?
Mi się wydaję, że jeszcze trochę i to rozgryziemy. Swoją drogą to z tego pytania zrobiła się mała zabawa " kto wymyśli najlepszą teorię".
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw punkt w reputacji ! Za wszystkie punkty dziękuję !
  Odpowiedz
A może jak jest się w podium postów i wpisów to są 3 gwiazdki? RedFox jest na 1 miejscu i ma 3 gwiazdki, p_n jest na 2 miejscu i też ma 3. A tylko oni mają trzy gwiazdki z całego forum. To chyba tak jest zrobione.
Pozdrawiam

~impolak  Heart
  Odpowiedz
(05-12-2019, 07:16 AM)impolak napisał(a): A może jak jest się w podium postów i wpisów to są 3 gwiazdki? RedFox jest na 1 miejscu i ma 3 gwiazdki, p_n jest na 2 miejscu i też ma 3. A tylko oni mają trzy gwiazdki z całego forum. To chyba tak jest zrobione.

Wystarczy spojrzeć na listę użytkowników, by stwierdzić, że np. Ekuzen i Cezru, niebędący na podium, też mają 3 gwiazdki...
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
Nie rozumiem nad czym wy tu jeszcze myslicie, jezeli jest odpowiedz na wasze pytanie.
Gwiazdki zaleza od "rangi" na forum. Niektore rangi/tytuly dostaje sie automatycznie za ilosc postow/wpisow.
Osoby jak ziomkeee, ktore maja wiecej niz 3 gwiazdki, maja je po prostu dodane na swojej randze na forum.

Jako dowod dodaje jeszcze dwa screeny, zrobione w odstepie 5 minut. Popatrzcie na ilosc gwiazdek, przed osiagnieciem 50 postow. A potem na ilosc gwiazdek po osiagnieciu 50 postow. Jesli nie wystarczy wam to jako dowod, to zaobserwujcie osoby, ktore maja ponizej 50 postow i ile maja gwiazdek. I jak zmieni sie to, gdy osiagna 50 wpisow.
[Obrazek: LtLTyGq.png]

Pytanie zostalo juz dawno wyjasnione, a post moze zostac zamkniety.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości