• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie TestMod
Nick z serwera: Nitroxs

Imię: Kamil

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Czysty Skyblock i Brudny Caveblock.

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: poniedziałek, wtorek, piątek 2-5h w weekendy 6h, a niestety w środę i czwartek 0h, bo mam zajęcia do późna.

Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Tak, byłem na paru większych jak i mniejszych serwerach.

Znajomość języka polskiego (1-10): 8-10, każdy człowiek robi błędy.

Przedstaw się: Nazywam się Kamil mam 16 lat. Uwielbiam zwierzątka, sam niestety posiadam 1 kotka, ale mógłbym mieć z 5. Jestem osobą miłą, kulturalną, spokojną i pomocną. Lubię grać w gry i czytać. Jest mnie bardzo trudno zdenerwować. Umiem rozwiązać każdy problem, kłótnie. Większość wolnego czasu spędzam na forum i na serverze. Mógłbym napisać jeszcze więcej, ale warto zachować coś dla siebie.

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Tak.

Dodatkowe umiejętności: jestem bardzo spokojny co przekłada się na efektywność jakiejkolwiek "pracy". Jestem osobą rozsądną, sprawiedliwą, ale oczywiście można ze mną porozmawiać i pożartować w normalny sposób. Bardzo dobrze znam się na komputerach, umiem je składać naprawiać i wymieniać w nich części. Nigdy się nie poddaję i zawsze "dochodzę" do wyznaczonego przez siebie celu.

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Nie zależy mi na byciu "sławnym", lubianym przez bycie w administracji servera. Nie będę nikogo faworyzować, ani nie będę stawał po stronie graczy czy też administracji, stanę po tej stronie, którą będę uważać za słuszną. Do tej pory zgłaszałem wszystkie przewinienia z czystego Skyblocka do Latila, ponieważ nie było tam żadnego moderatora, a tak to będę mógł sam nad tym zapanować. Jestem aktywny na forum i na serverze. Można ze mną normalnie porozmawiać i pożartować. Jak jestem na serverze można mnie znaleźć zawsze na ts3.

Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Nie wniósłbym na pewno czegoś nowego, gdyż każdy z administracji stara się jak najlepiej by serwer był cały czas rozbudowywany. Ja jako TestMod wniósłbym przyjazną atmosferę i kulturalny język na serwerze. Wszystkie propozycję, które miałem pisałem od razu na forum, ale jak wymyślę coś fajnego to od razu poinformuję administracje o tym. Będę chciał jak najlepiej dla serwera i dla graczy, nie będę się przechwalał z powodu posiadania rangi.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Tak, posiadam.
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw punkt w reputacji ! Za wszystkie punkty dziękuję !
To tak...
-Masz problem z błędami językowymi innych graczy, a sam je popełniasz w własnym podaniu.
-"Nie będę nikogo faworyzować, ani nie będę stawał po stronie graczy czy też administracji, stanę po tej stronie, którą będę uważać za słuszną. " - Administrator nie ma stawać po stronie, którą uważa za słuszną, tylko ma być bezstronny.
- Uważasz się za najmądrzejszego i strasznie mocno oceniasz po okładce.
Podsumowując, jestem na NIE.
Przykro mi to twierdzić, ale z automatu mnie skreśliłeś, bo ja byłem na nie przy twoim podaniu.
To widać, że mnie nie lubisz nie oceniałeś żadnego podania przed tym, a jak tylko ja napisałem swoje to je skreśliłeś.
(05-13-2019, 01:29 PM)Morsik napisał(a): Przykro mi to twierdzić, ale z automatu mnie skreśliłeś, bo ja byłem na nie przy twoim podaniu.
To widać, że mnie nie lubisz nie oceniałeś żadnego podania przed tym, a jak tylko ja napisałem swoje to je skreśliłeś.

Nie skreśliłem, tylko poznałem jaki jesteś i tym samym mogę napisać co myślę.
PS: Nie komentuj dalej moich odpowiedzi i przyjmij krytykę na klatę.
Morsik, a czemu ty kolejny raz piszesz podanie?

Dołączam link do podania:
https://classicmc.pl/forum/showthread.ph...735&page=3
~Pan_Nieznajomy  
Głupie pytanie, ale odpowiem, bo mogę napisać 2 raz, odczekałem miesiąc zgodnie z zasadami.
Miesiąc to troche za mało. Sporo za mało
~Pan_Nieznajomy  
"Aby napisać podanie po raz kolejny należy odczekać minimum miesiąc od negatywnego rozpatrzenia poprzedniego wniosku lub drugiej części rekrutacji."
Minimum miesiąc nie jest powiedziane ile.
Nie mów więc proszę, że za mało, lepiej przeczytaj podanie :p
Przeczytałem ten wątek i jest mowa tylko ,,za jakiś czas", ale możliwe, że to mój błąd, przeoczenie, ale jeśli tak to pokaż mi konkretnie, gdzie o tym jest mowa.
A poza tym jeśli tak jest to trochę to bez sensu. Wyobraź sobie, że powiedzmy chociaż połowa kandydatów pisze co miesiąc nowe podanie. Niepotrzebny spam, a i tak pewnie większość osób (i ty podejrzewam też) zostanie ponownie odrzucona. No, ale tego to już nie mogę wiedzieć na pewno.
~Pan_Nieznajomy  
Przez twoje błędy w pisowni nic nie zrozumiałem, ale jeżeli chodzi gdzie jest to napisane to w tym dziale w wątku ze wzorem na podanie na samym dole.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości