• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za krótki czas na wpisanie loginu i hasła w grze
Dzień dobry; zarejestrowałem się na forum classicmc.pl, ale nie mogę zalogować się tymi danymi do gry wieloosobowej na serwerze classicmc.pl z powodu bardzo krótkiego czasu na tę czynność. Trzeba wpisać login i dwukrotnie hasło w nawiasach < > oddzielonych spacją. Próbowałem pięciokrotnie i ciągle po kilkunastu sek. od rozpoczęcia wpisywania pojawiał się komunikat o wyrzuceniu z serwera z powodu przekroczenia limitu czasu na zalogowanie Proszę o pomoc. Co można zrobić, by spokojnie i bez nerwów zalogować się do gry?
Huh
Wymyśleć krótkie hasło xD
~Pan_Nieznajomy  
Logujesz się na serwerze wpisując /login i twoje hasło JEDEN RAZ, bez nawiasów trójkątnych, np. jeśli czyimś hasłem jest qwerty123456, to wpisuje /login qwerty123456. Hasło trzeba wpisać dwukrotnie tylko przy rejestracji konta (komenda /register). Mam nadzieję że pomogłem.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
(05-13-2019, 01:52 PM)RedFox napisał(a): Logujesz się na serwerze wpisując /login i twoje hasło JEDEN RAZ, bez nawiasów trójkątnych, np. jeśli czyimś hasłem jest qwerty123456, to wpisuje /login qwerty123456. Hasło trzeba wpisać dwukrotnie tylko przy rejestracji konta (komenda /register). Mam nadzieję że pomogłem.

Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety; w czasie już się mieszczę, ale nadal nie mogę się zalogować na serwerze gry w trybie wieloosobowym. Loguję się tym loginem i tym hasłem, które utworzyłem na forum classicmc.pl.  Cały czas wyświetla się schemat:
/register <hasło> <hasło>
Czy konto utworzone na forum jest jednocześnie kontem do gry na serwerze?

(05-13-2019, 03:03 PM)red wiesniak napisał(a):
(05-13-2019, 01:52 PM)RedFox napisał(a): Logujesz się na serwerze wpisując /login i twoje hasło JEDEN RAZ, bez nawiasów trójkątnych, np. jeśli czyimś hasłem jest qwerty123456, to wpisuje /login qwerty123456. Hasło trzeba wpisać dwukrotnie tylko przy rejestracji konta (komenda /register). Mam nadzieję że pomogłem.

Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety; w czasie już się mieszczę, ale nadal nie mogę się zalogować na serwerze gry w trybie wieloosobowym. Loguję się tym loginem i tym hasłem, które utworzyłem na forum classicmc.pl.  Cały czas wyświetla się schemat:
/register <hasło> <hasło>
Czy konto utworzone na forum jest jednocześnie kontem do gry na serwerze?

OK, należało jednak skorzystać z tego schematu jw. i 2 razy wpisać hasło (po /register) bez loginu.
Forum nie jest w żadnym stopniu w tej kwestii powiązane z serwerem. Po prostu na serwerze piszesz (zakładając, że hasło to np. qwerty) /register qwerty qwerty, a potem zawsze po wejściu /login qwerty i to tyle
~Pan_Nieznajomy  
W tym wątku już jest napisane wyjaśnienie. W przypadku dalszych problemów proszę skontaktować się z nami na TS3 (ts.classicmc.pl)
//ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości