• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propozycje zmian
Proponowałbym 3 zmiany na caveblock, nie są one inwazyjne i powinny jedynie uprzyjemnić rozgrywkę.
1. /plecak, widziałem taki plugin na innym serwerze, polegać by to miało na tym że kiedy kopiemy itemy z /drop nie wpadają one do ekwipunku tylko do plecaka po komendą /plecak, pod tą komendą mamy mozliwość "wypłacania" dropnietych itemów oraz wyłaczenia tej funkcji. Oczywiście na plecak trzeba by nałożyc limit przedmiotów który można zwiększać za pomocą cc oraz $.
2. komenda /bloki taka komenda miałaby otwierać interface w którym wybieralibyśmy jaki materiał chcemy zmienic na bloki. Po wybraniu wszystkie itemy tego rodzaju zostały by zamienione na bloki.
3. Wyłaczanie dropu, chodzi po prostu o wyłaczenie dropu jakiegoś surowca pod /drop (w tym samgeo cobble).
  Odpowiedz
1. Nie potrzebne.
2. Jest to chwila moment nie są to gildie, w których ta komenda się przydaje.
3. Jestem za
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw punkt w reputacji ! Za wszystkie punkty dziękuję !
  Odpowiedz
Nie potrzebne? Serio? Jak nie masz o czymś pojęcia to nie udawaj, że masz.
Potrzebne to jest do tego, gdy kopiesz długo i nie chce Ci się co chwila latać i opróżniać eq. To jest takie automatyczne wrzucanie przedmiotów do magazynu. Według mnie świetne ułatwienie.
Pkt. 3 też jest spoko, bardzo się to przyda
W ptk. 2 nie zabardzo rozumiem działania i nie jestem caveblockowcem, więc się tu nie wypowiem
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
Nie sądzisz, że te te propozycję to za duże ułatwienie ?

I mogę wyrazić swoją opinię i nie możesz mi tego zabronić i według mnie jest to nie potrzebne.
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw punkt w reputacji ! Za wszystkie punkty dziękuję !
  Odpowiedz
(05-14-2019, 08:46 PM)Morsik napisał(a): Nie sądzisz, że te te propozycję to za duże ułatwienie ?

I mogę wyrazić swoją opinię i nie możesz mi tego zabronić i według mnie jest to nie potrzebne.

uważam że może i pkt. 2 nie jest niezbędny tak 1 i 3 byłby spoko, wyłączenie dropu to nie jest żadne ułatwienie i nie przyspiesza postępu aczkolwiek było by bardzo wygodne, co do pkt. 1 propozycja to propozycja, widzę negatywny odzew, w zasadzie sam to przemyślałam i może faktycznie Nie jest to potrzebne, Ale też nie zaszkodziło by, przypominam że plecak miałby Nie byc za darmo i nie miałby dawać żadnych bonusow do dropu
PS. Z góry przepraszam za te duże litery itp. Ale pisze z tel
  Odpowiedz
Morsik niestety nie zabronię...
Ale to po prostu wystarczy ruszyć tym dziwnym czymś co masz w czaszce. Wystarczy zrobić tą opcję płatną i już. Wygoda - 90%, ułatwienie 10%.
Bo nie zdobywasz więcej itemów. To po prostu zaoszczędzi troszkę czasu i NIC WIĘCEJ. Także wciąż nie masz racji.
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
Temat komendy na zmienianie surowców w bloki już się przewinął przez forum, tylko w nieco innej formie. Niestety nie jestem obecnie w stanie odnaleźć tego wątku.
Wyłączanie dropu surowców jest jak najbardziej ok, w końcu nie każdy lubi mieć ekwipunek zawalony koblem. Ale jeśli ma to zostać dodane, to nie ma sensu dodawać plecaków. Albo one, albo "kontrola" dropu.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
Moim zdaniem pomysły 1 i 3 (zresztą ja moi poprzednicy) są świetne, natomiast 2? Nie wiem do czego by to mogło pomóc na Cave Blocku. Ale tak jak mówię 1 i 3 są jak dla mnie dobrym pomysłem i fajnie by było je jak najszybciej wprowadzić. Tongue Tongue
 ~Pomagaj innyma pomoc zawsze do Ciebie wróci z nawet dwukrotną siłą~ Pozdrawiam kuczyba123
  Odpowiedz
Zgadzam się z Redfox ten /plecak jest niepotrzebny a tak można SB wyłączyć cobblestone a albo wyłączyć drop surowców i zostawić włączone CC i c Pozdrawiam MrSweetAnanasek #MEGAWONSZ9
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości