• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event !!!
Wink 
!!!UWAGA!!!
Organizuję Event polegający na:

1)  Zrobieniu minaturki z serwera o temacie ClassicMC.pl na YouTube,
Top 1 wygrywa - Doładowanie na serweże 10 PLN!!!

2)  Zrobienie 3 zdjęć ze spawnu każdego trybu na serwerze i lobby.
Top 1 wygrywa - Doładowanie na serweże 10 PLN!!!
-------------------------------------------------------------
Czas do:
20-05-2019
=========
Wyniki:
21-05-2019
-------------------------------------------------------------
Dziękuje Cezru za pozwolenie stworzenia tego eventu  Heart Heart Heart
==============
POZDRAWIAM

Gimlyy
Daj więcej szczegółow co do zadania, bo trochę nie zrozumiałem i inni też mogą nie zrozumieć.

Edit:
Pierwsze zadanie rozumiem i nie wykonam, bo nie umiem, a drugie to... wystarczą Ci ss-y po 3 na każdy spawn na każdym trybie na classicmc i to wszystko?
~Pan_Nieznajomy  
(05-14-2019, 07:33 PM)Pan_Nieznajomy napisał(a): Daj więcej szczegółow co do zadania, bo trochę nie zrozumiałem i inni też mogą nie zrozumieć.

Edit:
Pierwsze zadanie rozumiem i nie wykonam, bo nie umiem, a drugie to... wystarczą Ci ss-y po 3 na każdy spawn na każdym trybie na classicmc i to wszystko?

Tak ale jakieś ładne i jedna osoba która zrobi jakieś epick wygrywa
To mogę coś w wolnym czasie (którego na razie nie mam :/) porobić coś. A gdzie ew. miałbym Ci wysłać te screeny?
~Pan_Nieznajomy  
(05-14-2019, 08:21 PM)Pan_Nieznajomy napisał(a): To mogę coś w wolnym czasie (którego na razie nie mam :/) porobić coś. A gdzie ew. miałbym Ci wysłać te screeny?
 pod tym wątkiem
Czy do spawnów zaliczyć też lobby (miejsce gdzie się logujemy)?
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
(05-16-2019, 01:15 PM)RedFox napisał(a): Czy do spawnów zaliczyć też lobby (miejsce gdzie się logujemy)?

Tak, oczywiście 
-------------------
Gimlyyy pozdrawia!!!
Fotograf ze mnie żaden, ale do końca tygodnia załączę link do screenshotów spawnów.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
(05-16-2019, 04:19 PM)RedFox napisał(a): Fotograf ze mnie żaden, ale do końca tygodnia załączę link do screenshotów spawnów.

ok, ale jeżeli będziesz jedyny to wydłużam czas na zrobienie.
Serwerze*
Chyba nie jest warte, robienie miniaturki, tylko po to, aby dostac marne 10 zl na serwerze. Chyba ze mowa tu o paint'cie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości