• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w budowie
Siemka wszystkim czytającym.

Mam sprawę. Lubię budować lecz niestety mam z tym jeden duży problem. O tuż tym problemem jest brak inspiracji.
Mam do was prośbę chciałbym coś od siebie pokazać i do tego musicie mnie zainspirować.
Czy moglibyście/mogłybyście podrzucić mi parę pomysłów? Postaram się je jak najszybciej wybudować.
(mały tip: z góry odrzucam pomysły takie jak MIASTO czy jakiś stadion szerokość 400x200,
coś co może być małe i fajne. Może być nawet pomysł na jakąś wyspę)

Z góry dzięki.
 ~Pomagaj innyma pomoc zawsze do Ciebie wróci z nawet dwukrotną siłą~ Pozdrawiam kuczyba123
  Odpowiedz
Zastanawiałeś się nad tym, aby wziąć różne struktury z gry (pustynna świątynia, wąwóz itd.) i przystosować je do życia przeciętnego gracza? Mam już parę projektów, właśnie pracuję nad "remontem" podwodnej świątyni.
Inny pomysł: ogród sięgający horyzontu i jeszcze dalej.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
  Odpowiedz
Może wioska wieśniaków, ale taka nowoczesna?
(W sensie z kwarcu itd, mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli). (:
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
Dzięki RedFox ale bardziej przypadł mi do gustu pomysł Pan_Neznajomy z tymi wioskami. RedFox może później też to zrobię ale na razie odpada ponieważ mam słabego kompa i mi strasznie ścina Minecrafta na zwykłym świecie więc pracę mogę robić tylko na świecie flat lub flat z customize: air/pustka.

Edit: i moje projekty najwcześniej pokarzą się za 2 tyg bo w przyszłym tyg wyjeżdżam na wycieczkę szkolną
 ~Pomagaj innyma pomoc zawsze do Ciebie wróci z nawet dwukrotną siłą~ Pozdrawiam kuczyba123
  Odpowiedz
Bardzo cieszę się, że mój pomysł Ci się spodobał. Mialbym prośbę. Jak skończysz to mógłbyś dać jakieś screeny z efekty pracy? (Najlepiej forum->hydepark-> budowanie). Bardzo jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie Smile
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
(05-17-2019, 05:13 AM)Pan_Nieznajomy napisał(a): Bardzo cieszę się, że mój pomysł Ci się spodobał. Mialbym prośbę. Jak skończysz to mógłbyś dać jakieś screeny z efekty pracy?  (Najlepiej forum->hydepark-> budowanie). Bardzo jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie Smile

Tak oczywiście że dodam ale jako nowy wątek więc możesz spokojnie oczekiwać wyników mojej pracy. Jedyną różnicą w mojej budowie będzie nie budowanie z kwarcu tylko (tak jak już wczoraj zacząłem) będzie z cinego dębu i ogólnie z drewna. Jakoś kwarc mi nie pasował może coś wcisnę.
  Odpowiedz
Dobra dobra, powodzenia w budowie i miłej zabawy Smile
~Pan_Nieznajomy  
  Odpowiedz
(05-17-2019, 11:50 AM)Pan_Nieznajomy napisał(a): Dobra dobra, powodzenia w budowie i miłej zabawy Smile

DZIĘKI jak coś to wspomnę, że pomysł wywodzi się od Ciebie  Big Grin

Edit: Jak skończę to podeśle screen'y i linka do mapy jak ktoś chciałby se pobrać i coś dodać od siebie  Tongue
POCZĄTEK: https://drive.google.com/open?id=1zSOUoy...r2li9oxXv0
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości