• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BUDOWA ZAKOŃCZONA
Siemka!
Wczoraj pisałem na forum w dziale "HydePark" --> "Budowle" --> "Pomoc w budowie", że potrzebuje pomysłów na budowle.
Pomógł mi w tym RedFox i Pan_Nieznajomy. Zbudowałem więc mapkę SkyBlock. Główną myśl jak ma wyglądać mapa podpowiedział
mi [b]Pan_Nieznajomy za co bardzo mu dziękuje. Smile[/b]

Tutaj jest link do SS mapy: https://drive.google.com/open?id=1hyw6mm...iNTXXtwI-v
Tutaj jest link do mapy: https://drive.google.com/open?id=1_Rx7us...NHeayASWrb
 ~Pomagaj innyma pomoc zawsze do Ciebie wróci z nawet dwukrotną siłą~ Pozdrawiam kuczyba123
Wyszło lepiej niż pięknie. Przynajmniej wg mnie.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
(05-17-2019, 04:46 PM)RedFox napisał(a): Wyszło lepiej niż pięknie. Przynajmniej wg mnie.

Dzięki  Big Grin Big Grin
 ~Pomagaj innyma pomoc zawsze do Ciebie wróci z nawet dwukrotną siłą~ Pozdrawiam kuczyba123
No nawet nieźle Smile
Ja bym rozbudował ją (zrobił sporo większą) i pobawił się detalami. Nie do końca o taką wioskę mi chodziło, ale wyszło ciekawie Smile
~Pan_Nieznajomy  
(05-17-2019, 05:12 PM)Pan_Nieznajomy napisał(a): No nawet nieźle Smile
Ja bym rozbudował ją (zrobił sporo większą) i pobawił się detalami. Nie do końca o taką wioskę mi chodziło, ale wyszło ciekawie Smile

Jak coś jest podany link do mapy, pobierz, pozmieniaj i wstaw na forum tylko napisz że podstawa jest ode mnie Smile
Spokojnie, ja mam co budować, ale nie mam czasu :p
~Pan_Nieznajomy  
Ja bym SB to przebudował ale mam banana na komputer i 26.05.2919 mam jego ub
(05-19-2019, 01:49 PM)PanSłodkiAnanasek napisał(a): Ja bym SB to przebudował ale mam banana na komputer i 26.05.2919 mam jego ub

Bana na komputer?
Może lepiej nie pytaj. Każdy dom rządzi się swoimi zasadami.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
(05-19-2019, 06:21 PM)RedFox napisał(a): Może lepiej nie pytaj. Każdy dom rządzi się swoimi zasadami.

Ok

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości