• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na testmoda - Creative
Nick z serwera: UberDemo

Imię: Michał

Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: Zazwyczaj na czystym skyblocku, choć w ostatnim czasie pojawiam się na creativie.

Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: W tygodniu 2,5-3 godzin, a w weekendu od 4 godzin wzwyż

Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Byłem chatmoderatorem na serwerze Majkrafci oraz na inynch mniejszych serwerach.

Znajomość języka polskiego (1-10): 7 na spokojnie

Przedstaw się: Nazywam się Michał, mam 16 lat i pochodzę z Małopolsko. Jestem maniakiem komputerowym który nie tylko grzebie w wnętrznościach sprzętów, ale i też stworzyć jakiś prosty skrypt. Często spędzam czas z graczami poza minecraftem rozmawiając z nimi i pomagając w wszelakich problemach. Od kilku lat jestem lektorem lokalnego kościoła, więc wiem co to jest dyscyplina oraz gorliwość w wykonywaniu obowiązków. Jak każdy człowiek nie umiem być perfekcyjny, ale do tego dążę. Mam szczere nadzieje że będę waszym dobrym wyborem Smile

Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Tak, umiem wykryć popularne cheaty typu Huzuni, ale tez nie mam problemu z Wurstem czy grzebaniu w snoppers settlings

Dodatkowe umiejętności: Rysowanie oraz pomysłowość

Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Jestem osobą gotową na surowe przestrzeganie reguł oraz jego przestrzegania. Choć nie jest osobą idealną moja aktywność i zaangażowanie na pewno wspomoże wasz serwer oraz odciąży pracę administracji.

Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Chciałbym dodać swój czas oraz zaangażowanie w wykonywaniu zadań mi przypisanych.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Posiadam ts3 oraz sprawny mikrofon Smile

Cheers!
-UberDemo
Bledy ortograficzne i interpunkcyjne.
Uznam ze chodzi o 2,5h dziennie.
Z tego co mi wiadomo na Majkrafci jako ChatModerator nie spisywales sie dobrze i sprawiales problemy.
Nie wiem czy rysowanie jest umiejetnoscia potrzebna jako TestMod.
Czas i zaangazowanie moze dac kazda pierwsza lepsza osoba, ktora ma wiecej czasu. Twoja odpowiedz niezbyt mi pasuje.
Podanie mi sie nie podoba i zawiera bledy. Mielismy rowniez okazje pare razy porozmawiac i nie wydajesz mi sie na osobe, ktora nadaje sie na to stanowisko. Ale nie mi to oceniac.
Jestem na Nie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Nie widuję Ciebie na czystym skyblocku, ale może to kwestia innych godzin aktywności. Tak jak wspomniał user, podanie ma dużo błędów.
Moja opinia: NEUTRAL
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie, a odpowiem jak najszybciej!
Pozdrawiam,
RedFox
Gram dużo, a to dużo na czystym skyblocku i cię ani razu nie widziałem.
Jestem na NIE
[Obrazek: tenor.gif]
Jak pomogłem zostaw punkt w reputacji ! Za wszystkie punkty dziękuję !
Podanie słabe, masa błędów interpunkcyjnych, ortograficznych i językowych. Największe wątpliwości budzi część "Dlaczego Ciebie mamy wybrać". Dodatkowo nie znam takiego miasta/wsi/miejscowości/województwa czy kraju jak "Małopolsko", choć mogę się mylić.

PODANIE ODRZUCONE.

//ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości