• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pan_Nieznajomy
Star 
Witaj, na wstępie proszę administracje o nie zamykanie wątku, bo chcemy to sobie wyjaśnić raz na zawsze, a że nie ma żadnego działu właśnie do tych spraw piszę to w tym, bo jest to jakiś problem.

Wątek poparty w 100% dowodami i argumentami, a więc na takie odpowiedzi liczę, a nie jak kolega wspomniany w tytule "ts3 jest do kitu" "eeeeee" "idiotooo", ale do tego zaraz.

1) pierwszą rzeczą, którą chciałbym przytoczyć to definicja forum, zaraz powiem dlaczego.

[b]Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji, dyskusji pomiędzy urzytkownikami, wyrażania opini i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą grup dyskusyjnych w Internecie[/b]

Czyli nie masz prawa pisać nie pisz tak, bo napisałem to samo i jeszcze używasz tego zdania nieprawidłowo np.
Ty: mało osób potrafi budować.
Ja: jest małe zainteresowanie tym.
Ty: nie pisz tego co ja bang minus rep.

To jest tak samo jakbyś powiedział, że mamy brzydki dzień, a ktoś nie mamy brzydki, po czym mówisz, że czemu mówi to co powiedziałeś.

2) Dawanie reputacji za nic i z powodem np. "ts3 jest do kitu", albo "eeee?"
Chyba tego nie muszę tłumaczyć, bo każdy dostał od niego coś tego typu.

3) uważanie się za "króla"
Kolega ma najwięcej reputacji na forum ( co postaram się zmienić, dopóki się nie poprawi) przez co strasznie się przemądrza i wywyższa i uważa, że może wszystko.

4) najbardziej co chyba każdego wkurza to jest nabijanie postów po to aby dogonić RedFox pisząc posty typu Xd lol elo idiota itp. i jeszcze powtarza to co ktoś napisał, a sam zabrania, a i nie potrzebnie rozwija tematy ktoś coś jasno piszę, a on ale czemu, bo jestem dzbanem. 

Napewno ktoś z was kto to czyta spotkał się z takim czymś i go to wkurzyło, ale bał się powiedzieć mu to przez jego hamskie podejście i minusowe reputację to teraz połączmy siły i go sprowadźmy na ziemie, bo ktoś w końcu musiał mu to powiedzieć. 
[Obrazek: tenor.gif]
Dziękuję Pan_Nieznajomy za -11 reputacji XD (za nic XD x2)
Znowu jakaś drama? To już się robi nudne.
"A kto umarł, ten nie żyje"
Proszę przeczytaj i dowiesz się po co to.
W związku z tym, że osoby, których dotyczy konflikt, nie są dla mnie byle kim, staram się pozostać bezstronny w tej sprawie, ale rozum nakazuje, bym stanął po stronie Morsika. Dawanie ujemnych punktów reputacji z głupich (nazywając rzeczy po imieniu) powodów i zwracanie uwagi komuś za to, że wyraził swoją opinię, jest dosyć dziwne (przynajmniej dla mnie). Nie mówię, że druga strona jest bez winy. Taktyka "rep za rep" nie rozwiąże sprawy.

EDIT: Morsik, tylko zmniejsz tą czcionkę, bo daje mocno po oczach.
Potrzebujesz pomocy? Administracji nie ma? Napisz do mnie!
Pozdrawiam,
RedFox
Przeczytałem. Po prostu wg mnie dramy nie mają sensu.
"A kto umarł, ten nie żyje"
Czekam na odpowiedź oskarżonego, bo chce rowiązać sprawę
Forum nie jest od tego, by rozwiazywac lub publikowac swoje spory z innymi uzytkownikami. Forum jest zrobione pod serwer minecraft. Jesli chcecie wyjasnic wasz spor, uzyjcie do tego chatu prywatnego lub programu glosowego. Jezeli jedna ze stron tego nie chce, to nie warto probowac sie pogodzic. Pomimo to wypowiem sie co do twojego postu. Jednak zanim to zrobie, chcialbym napisac, iz jestem osoba neutralna i nikogo nie bronie, ani nie trzymam zadnych ze stron. Chcialbym jeszcze przypomniec, ze wypowiadam sie do tego co napisales w watku i rzeczy w nim nieopisane lub braki, mnie nie obchodza.

1. 
- Jezeli juz zmieniasz definicje skopiowana z googla, to napisz wszystko poprawnie ("urzytkownikami").
- Zachowanie, tak jak to napisales, "oskarzonego", czyli Pan_Nieznajomy w tym przypadku, nie jest jakos powazne lub dojrzale, aczkolwiek nie jest to jakis duzy powod, by sie klocic z kims. Wystarczy napisac, iz kazdy ma prawo do wlasnego zdania i nie powinien on w nie ingerowac.

2.
Uznaje, iz nie podoba ci sie to, ze daje on negatywne reputacji bez powodu lub jesli nie podoba mu sie zdanie drugiej osoby. Taka reputacje mozna zglosic podajac powod lub napisac do Administratora, ladnie go proszac i wyjasniac sytuacje.
Niestety, ty sam nie jestes niewinny, a komentujesz kogos innego. Dostalem z twojej strony ostatnia -repa ( https://i.imgur.com/L4jqmv9.png ), poniewaz bylem przeciwko temu bys sie dostal do Administracji i nie spodobal mi sie twoj pomysl ( https://classicmc.pl/forum/showthread.php?tid=1900 ). Bylo to moje zdanie, ktore uargumentowalem. Nie spodobalo ci sie, wiec mi dales mi negatywna reputacje. Przypomina ci to kogos? Stwierdziles rowniez, ze jestem klamca, pomimo, ze na forum nie sklamalem ani razu, w kazdym razie sobie nie przypominam tego.

3. 
Poprosilbym o dowod na to, iz sie wywyzsza lub czuje lepszy, przez to, ze ma wiecej reputacji. Dobrej reputacji nie ma bez powodu, wiec wydaje mi sie, ze jestes zazdrosny. Zwlaszcza, ze napisales, ze masz zamiar zmienic jego punkty reputacji. Czyli chcesz mu dawac negatywne reputacje, poniewaz nie podoba sie ci to co pisze lub jak sie zachowuje. Hmmmmm? Przypomina ci to kogos?

4.
Co do pierwszej czesci. Nie, nie kazdego to wkurza. Szukajac po postach Pan_Nieznajomy ( https://classicmc.pl/forum/search.php?ac...c5e2fa092b ), nie znalazlem postow/komentarzy, o krotkich lub bezsensownych tresciach. Jestem pewien, ze sa jakies, ktore sa zbedne lub nie powinny sie tam znalezc. Nie jest to jakies wielkie przestepstwo. Ilosc postow to na swoj sposob jakas rywalizacja i sa osoby, ktore chca nabijac sobie posty. Jak napisalem wyzej, nie znalazlem w jego postach, to co opisales w swoim watku.
Drugiej czesci tego punktu, niestety nie zrozumialem.

Koncowka:
Twoje nastawianie innych uzytkownikow i w pewien sposob buntowanie, przeciwko jemu jest po prostu dziwne. Jeszcze potrafie zrozumiec to, ze chciales napisac twoje zdanie i to zrobiles, ale by nastawiac innych przeciwko innemu? To zla zagrywka. To juz nie pierwszy raz, gdy popelniasz blad ortograficzny ("hamskie"). 

Podsumowujac. Nie podoba ci sie zachowanie drugiej osoby, pomimo, ze patrzac na rzeczy, ktore piszesz lub robisz, nie duzo rozni sie od twojego. Odnoszac sie do: "Wątek poparty w 100% dowodami i argumentami". Tak na prawde to w twoim watku, brakuje dowodow. Zadna z rzeczy, ktora napisales, nie ma dowodu. Napisanie: "A bo on tak i tak napisal." Nie jest dowodem. Nie sadzisz ze nie ma zadnego dzialu na takie watki, bo to dziecinada? Pisanie wszystkiego, powiekszona i pogrubiona czcionka w niczym nie pomoze. A wrecz przeciwnie, bardzo utrudnia czytanie.

Mam nadzieje, ze moj komentarz cos wniosl i jesli ktos bedzie mial juz zamiar sie w to wtracac, to przemysli, to co napisalem.
Chcialbym rowniez przeprosic, jesli znajdziecie bledy ortograficzne lub interpunkcyjne. Staralem sie jak najlepiej pokazac, uargumentowac i udowodnic, to co sie tu dzieje.
Przypominam, iz bylo to moje zdanie. Napisalem, jak ja to wszystko widze i moje przemyslenia co do sprawy.
Zycze wszystkim milego dnia/wieczoru lub pory dnia/nocy, w ktorej to czytacie.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Przeczytałem twoją opinię, ale nie chodzi mi o kłótnie tylko o wyjanienie sprawy, bo denerwuje mnie takie zachowanie.
@up Napisalem juz na samym poczatku. Forum nie jest od tego by rozwiazywac wasze spory, przeniescie sie na priv lub program glosowy.
[Obrazek: to9EIxJ.png]
[Obrazek: OAA1b2i.gif]
Ja chętnie, ale on nie chcę, a tu już boi się odpisać

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości