• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proźba o UnBana
Nick z serwera: gregorgrand
Nick banującego: latila
Powód bana: cheaty
Długość bana: 14dni
Co masz na swoją obronę:pare dni temu Latila mnie sprawdzala i nie znalazla cheatow dzis mnie sprawdziala i mnecrafta
mialem odpalonego w D:\Games\Minecraft a ona sprawdziala mnie w %appdata% i napisalem ze mam bo na innych serwerach cheatuje ale minecraft na którym gralem na serverze classicmc byl 1.12.2 bez czitów czyli bana dostalem za to ze mam czity w folderze i ich nie używam
Pozdrawiam i prosze o rozpatrzenie proźby.
Dzisiaj podczas sprawdzania Cię faktycznie po raz drugi przyznałeś się do posiadania cheatów (https://zapodaj.net/20ece5a7391b3.png.html). Prawda jest taka, że za pierwszym razem sprawdziłam Cię nie dokładnie i powinnam to zrobić w inny sposób. Próbowałam to zrobić w dniu dzisiejszym ale powiedziałeś mi to co mi powiedziałeś : ). Pomijając już fakt, że po banie dyskutowałeś ze mną, że to tylko optifine i że ten ban jest nie fair, to chwilę po tym wszedłeś na multikoncie (i próbowałeś się tłumaczyć, że to konto brata).

I niestety, ale do mnie argument, że "mam cheaty w folderze ale ich nie używam na serwerze" do mnie nie przemawia, bo nie powinieneś ich mieć i z nich korzystać (nawet na innych serwerach).
Ban zostaje.
Podanie ODRZUCONE.
//ZAMYKAM
Pozdrawiam.

~~Ekuzen

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości