• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie SB Classic
Nick z serwera: BuckS0N_
Imię: Maciej
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej: SkyBlock Classic
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie: Ok. 3h
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach: Byłem
Znajomość języka polskiego (1-10): 8, czasami się walnę na interpunkcji ;p
Przedstaw się: No więc jak widać na górze na imię mam Maciej, mam te prawie 17 lat. Minecraftem zainteresowałem się z YouTube'a parę lat temu. Gram też w inne gry miETS2, Simsy, platformówki typu Rayman czy fps'y. Lubię drony i ogólnie wszystko czym mogę pojeździć z poziomu aparatury, nawet jak jest to 30 kilogramowe autko dla dzieci. W wolnych chwilach bawię się elektroniką typu stary laptop i wgrywanie tam 10 różnych systemów operacyjnych myśląc który będzie działać. Jestem takim średnim audiofilem mając podłączone do komputera 4 głośniki, bo daje to trochę lepsze stereo (i wyższe rachunki za prąd xD).
Czy umiesz sprawdzać na obecność cheatów (Tak/Nie): Znam się na tym zarówno w grze, jak i przy AnyDesku.
Dodatkowe umiejętności: WorldEdit, podstawowy essentialis i kilka pluginów typu holographic display,
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać: Jestem opanowany i trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Znam regulamin serwera, oraz reguły trybu na którym startuje. Mam doświadczenie jeśli chodzi o moderacje serwera. Do tego znam bardzo dobrze mechaniki gry ; )
Co chciałbyś dodać od siebie w wkład serwera?: Dobre intencje i towarzystwo ;D
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Posiadam, lecz nie zawsze mogę być w 100% rozmowy na mikrofonie ze względu na kręcące się wszędzie po domu małolaty ;p
  Odpowiedz
Polecam pana. Ogarnięty i spokojny. Dużo mi pomagał.

Tu powinnien znajdować się mondry cytat, by wyglądać na mondrego człowieka

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości