• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na Ambassadora
Imię: Wiktor
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Łomianki
Ulica: (Wolał bym napisać na TS3 (nie chcę by ktoś (nie mówię o Simon_Simonsky) obcy się dowiedział).
Mój opis: Jestem sympatyczny, staranny, wytrwały, zgłaszam naruszenie regulaminu np.reklamowanie innych serverów, spam... Itp, Nigdy na żadnym severze nie dostałem bana, nie zostałem wy kick'owany ani dostałem mute'a, przestrzegam zasad serverowych, staram się być jak najczęściej na serverze, ogólnie mam nadzieję ,że mnie wybierzesz.
Posiadam TS3 i Słuchawki.

Pozdrawiam  Wiktor.
PS.Mój nick na serverze to ,,vesim".
  Odpowiedz
Fajnie to napisałeś. Jednak z racji na twój młody wiek niestety jestem zmuszony:
Na Nie!

PS: jak następnym razem piszesz post na forum pisz do ogółu a nie do jednej osoby, nie tycząc się wiadomości typu odpowiedź itd.
[Obrazek: 45173272_784840505181662_301936220236152...e=5C832A42]
  Odpowiedz
(10-31-2018, 10:36 PM)Vesim napisał(a): Ok, dzięki za poradę Wink, ale uważam ,że każdemu trzeba dać szansę. Z resztą, co złego z wiekiem? Ok 11/12 lat, ale znam dużo miejsc w których bym mógł za reklamować server, i dobra wiadomo, że taki 7 latek byłby nie dopuszczony ale 11/12? Aaa i jeśli chcesz mnie sprowokować to ci się nie udało Wink
  Odpowiedz
(11-01-2018, 07:33 AM)Vesim. napisał(a):
(10-31-2018, 10:36 PM)Vesim napisał(a): Ok, dzięki za poradę Wink, ale uważam ,że każdemu trzeba dać szansę. Z resztą, co złego z wiekiem? Ok 11/12 lat, ale znam dużo miejsc w których bym mógł za reklamować server, i dobra wiadomo, że taki 7 latek byłby nie dopuszczony ale 11/12? Aaa i jeśli chcesz mnie sprowokować to ci się nie udało Wink

Wydaje mi się że poprostu jesteś za młody, lepiej dogadywać się  osobami w starszym wieku, tym samym mniej więcej co organizator. On nie miał zamiaru cię sprowokować. Taką ma ocenę.
  Odpowiedz
Ok,wiem rozumiem i szanuję jego ocenę i innych po prostu nigdy nie wiesz co ktoś miał w głowie kiedy to pisał.

Pozdrawiam Vesim
  Odpowiedz
Hehehe
"Wiek? To tylko liczby."
  Odpowiedz
ej a o cochodzi z tym ambassadorem?
  Odpowiedz
(11-01-2018, 05:41 PM)ernryjus napisał(a): ej a o cochodzi z tym ambassadorem?

Wejdź o poziom wyżej i będzie post Simon'a, wejdź w niego i zobaczysz.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości