• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KEbabKebsik o ub
Nick z serwera: KebabKebsik
Nick banującego: Loczek91
Powód bana:zalewanie działki 
Długość bana: 5d
TrybConfusedurvival + działki 
Co masz na swoją obronę: niestety nic nie mam na swoją obrone i sądzę , że to było głupie ,ponieważ zepsułem komuś rozgrywkę i nic mi to nie przyniosło 
Skoro zrozumiałeś swojego bana [i jest to tak krótki ban] to odczekaj swoje i wracaj do gry. pamiętaj tylko aby więcej tak nie robić. Miłej zabawy Wdg mnie powinieneś teraz pierwsze co to przeprosić osobę której to zrobiłeś oraz administratora który musiał poświęcić swój wolny czas na t aby cię zbanować, bo nie wiem czy wiesz ale administracja to nie są roboty i mają swoje życie prywatne.
[Obrazek: 45173272_784840505181662_301936220236152...e=5C832A42]
(10-31-2018, 11:47 PM)SoczeQ napisał(a): Skoro zrozumiałeś swojego bana [i jest to tak krótki ban] to odczekaj swoje i wracaj do gry. pamiętaj tylko aby więcej tak nie robić. Miłej zabawy Wdg mnie powinieneś teraz pierwsze co to przeprosić osobę której to zrobiłeś oraz administratora który musiał poświęcić swój wolny czas na t aby cię zbanować, bo nie wiem czy wiesz ale administracja to nie są roboty i mają swoje życie prywatne.

A Ty dalej z tym jednym argumentem że adminki to nie są roboty, daj coś ciekawszego. 

Kebab A zalewałeś działkę czy teren naokoło jej w odległości chociaż 1 kratki bo to jest różnica. Ważne żeby lawa nie wypłynęła na działkę.
Ban i tak się już skończył.
//Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości