• 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Moda
Nick z serwera: Tabu97
Imię: Adrian
Ile czasu możesz poświęcić na moderowanie (godziny):3-5h
Na jakim trybie można Cię spotkać najczęściej:Survival+Działki
Czy byłeś/aś kiedyś w administracji, na innych serwerach:Nie,niestety nie byłem.
Znajomość języka polskiego (1-10):8
Przedstaw się:Witam Co mogę napisać ciekawego. Większość o mnie mówi mało cierpliwy ale szalony gość Big Grin
Dodatkowe umiejętności:Lubie pomagać biedniejszym graczom ich radość mnie rozbraja. Często pomagać mojemu przyjacielowi Albertowi w jego szalonych projektach.
Dlaczego, to Ciebie mamy wybrać:Uważam że Nadaję się do pełnienia tej robi. Dużo spędzam czasu na serwerze i widzę jakie nie przyjemne sytuację spotykają graczy chętnie w tym im pomogę.
Co chciałbyś/abyś dodać od siebie jako wkład w rozwój serwera?:Od siebie mógłbym spokój na serverze mniej kłócenia się na chacie wtedy wszystkim na serverze lepiej się żyje.
Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak 3, sprawny mikrofon oraz słuchawki?:Tak oczywiście.
Polecam tego pana ;D, nadaje się na moderatora jak nikt inny. Fajny, kulturalny i miły chłopak Smile
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam na rozmowę rekrutacyjną która odbędzie się dnia 15.11.2018 (czwartek) o godzinie 20:15. Dodam, że pozytywnym wynikiem rekrutacji jest znajomość regulaminu serwera, historii serwera oraz jego ogólnej polityki.
Pozdrawiam
"A kto umarł, ten nie żyje" 
Data rozmowy zmieniona na 22.11.2018 (czwartek) o godzinie 20:00
"A kto umarł, ten nie żyje" 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości