• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caveblock
Witam mam dwie sprawy związane z serwerze: 

1.pragnąłbym zauważyć że nie miałem pojęcia o zebraniu administracji ponieważ nie miałem możliwości korzystania z internetu. Byłem poza domem więc wejść na jakieś forum albo MC nie miałem możliwości również facebooka nie mogłem sprawdzić. 

2.Ekuzen wybacz mi za moje zachowanie (5.11.2018)
Nie wiem czemu ale od reagowałem wszystko na serwerze i graczach liczę że mi wybaczysz.
Nie odczuwam urazy ani nic podobnego ale nie wiem jak gracze. Jeśli chodzi o zebranie nie każdy może być to zrozumiałe ale jeśli jest taka sytuacja trzeba poinformować że się nie może być bo coś. Jeśli chodzi o dzisiejsze wyjaśnienie sprawy to spamowanie samobójstwami to tylko nic nie wnoszący spam. Liczę że przemyślisz swoje zachowanie i będziesz dobrym graczem czyli takim jak każdy powinien być.

~Ekuzen
(11-06-2018, 09:11 PM)Ekuzen napisał(a): Nie odczuwam urazy ani nic podobnego ale nie wiem jak gracze. Jeśli chodzi o zebranie nie każdy może być to zrozumiałe ale jeśli jest taka sytuacja trzeba poinformować że się nie może być bo coś. Jeśli chodzi o dzisiejsze wyjaśnienie sprawy to spamowanie samobójstwami to tylko nic nie wnoszący spam. Liczę że przemyślisz swoje zachowanie i będziesz dobrym graczem czyli takim jak każdy powinien być.

~Ekuzen

Ok jeszcze raz przepraszam a spamowanie samobójstwami było przypadkiem miałem okropne lagi.  Chciałem po prostu wyjaśnić sprawę może kiedyś uda mi się trafić w grono administracji a narazie pogram jako zwykły gracz
//Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości