• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Sprawie Perma za "Cheaty" / Infernal
Dobry,

Chciałbym poruszyć temat mojego bana - perm - otrzymanego w niedzielę - 04.11.2018. Żeby zaraz nikt się nie przyczepił do braku pisania według wzoru:

Mój Nick: Infernal_Jumper
Nick Banującego: Ziomkeee
Powód Bana: *ykhm* "jak się przyznajesz, to masz bana. Cheaty :)"
Długość Bana: PERM
Tryb: PvP

Moja obrona? Cóż, można by tu walnąć porządny referat, ale to ma być zwykłe wyjaśnienie mojego bana i eventualna prośba o jego usunięcie.

Na początku chciałbym przybliżyć nieco moją sytuację na trybie PvP

Gdy w niedzielę sprawdzałem mój czas gry, po tygodniu przegrałem na tym serwerze 1 dzień i 18 godzin, a w momencie bana mogło przebić nawet te 20 godzin. Byłem znany z pewnych kontrowersji, co do mojej uczciwości. Często zdarzały się sytuacje, gdy będąc w secie startowym (skóra + kamienny miecz) mogłem bez problemu zabijać osoby z ekwipunkiem o wiele lepszym od mojego - sety żelazne, część diamentowego, siekierki zabierające 7 serc jednym krytykiem i wiele innych. W połączeniu z nieustającymi lagami i cofkami oraz z faktem wbicia TOP1 na serwerze (ok 3500 fragów w tydzień) często zdarzało się, że gracze uznawali, że mam killaure czy jakieś inne świństwo, co mogą potwierdzić inni gracze z serwera PvP tacy jak: EvelX, Lottus, dominos, Gestyss, Wilczek_Pompa, inujasia czy Beny97 (za eventualne błędy w nicku przepraszam). Świetnym dowodem jest z pewnością fakt, że CZTEROKROTNIE odwiedzałem moderatorów na teamspeak ażeby pogrzebali mi w kompie przez anydeska i spróbowali doszukać się jakiegoś interesującego pliku. Stety lub niestety zawsze wracałem ze sprawdzania czysty wzbudzając złość graczy, którzy poświęcili swój cenny czas na napisanie tej świętej komendy - "/helpop Infernal_Jumper aura". Jako ciekawostkę przyrodniczą mogę też wspomnieć o tym, że nawet niektóre osoby z administracji wątpiły w moje umiejętności na rzecz "haksów". Owe sprawdzania spodobały mi się do tego stopnia, że zacząłem nawet NAKŁANIAĆ graczy do tego, żeby reportowali mój nick na helpop, żebym znowu mógł iść na sprawdzanie. Jeśli nie wierzycie to proszę bardzo - sprawdźcie sobie w logach serwera jak pisałem do ludzi czy to na globalnym chacie, czy to na /msg komendę "/helpop Infernal_Jumper".
Ale wracając do głównego wątku (bo chyba nieco odleciałem xd)
W niedzielę, późnym popołudniem (około godziny 17-18) bo zniszczeniu kolejnego żelaznego sojuszu po raz kolejny chciałem wypisać im na czołach świętą komendę /helpop. Niestety z powodu mojej nieuwagi, lub skrajnego debilizmu (albo jedno i drugie) zapomniałem na samym początku wstawić kropki, przez co wysłana przeze mnie wiadomość (która miała być po raz kolejny mówię - POMYŁKĄ, co dopisałem chwilę później też na /helpop), poleciała na /helpop, a nie na globalny chat. Owa wiadomość przywiała na serwer Ziomkeee, który po odmowie sprawdzenia mnie (meh, byłoby 5 razy) i nie zwrócenia uwagi na moje napisane wyjaśnienie, wlepił mi permamentnego bana o powodzie wyżej wymienionym.

Korzystając z okazji, chciałbym też wspomnieć o wczorajszym (05.11.2018) 7-dniowym banie na ts3 o godzinie 19:00, którego dostałem po relogu z serwera (wcześniej afczyłem na kanale AFK przez jakąś godzinę - dwie, nie pamiętam dokładnie). Sytuacja jest dla mnie o tyle dziwna, że w trakcie tego afczenia nie dostałem nawet żadnego powiadomienia, typu poke, wiadomość priv. itp.

Prosiłbym o odpowiedź ze strony administracji, a także poparcie ze strony graczy, które miałoby potwierdzić wyżej wymienione przeze mnie argumenty. Jeśli to będzie konieczne, jestem skłonny nawet odbyć rozmowę z wami na ts w sprawie obu banów (o ile mnie wcześniej tymczasowo odbanujecie xd).

Dzięki i pozdrawiam,

Infernal
Nie wiem co jest z Tobą nie tak, ale sam napisałeś na czacie, że masz cheaty. Nie wnikam czy je masz, skoro się przyznałeś. W czym widzisz problerm? Helpop nie służy do jakiś śmiesznych żartów (hahaha jakie śmieszne, zgłoszę go po to żeby administracja sprawdzała go kolejny raz)

Cytat:Jako ciekawostkę przyrodniczą mogę też wspomnieć o tym, że nawet niektóre osoby z administracji wątpiły w moje umiejętności na rzecz "haksów". Owe sprawdzania spodobały mi się do tego stopnia, że zacząłem nawet NAKŁANIAĆ graczy do tego, żeby reportowali mój nick na helpop, żebym znowu mógł iść na sprawdzanie. Jeśli nie wierzycie to proszę bardzo - sprawdźcie sobie w logach serwera jak pisałem do ludzi czy to na globalnym chacie, czy to na /msg komendę "/helpop Infernal_Jumper".
Tak, tylko, że nie rozumiesz chyba sposobu, w jaki ja postrzegam tą sytuację. Chyba lepiej jest, gdy gracz po prostu zgłosi mnie na /helpop, niż będzie wydzierał się na mnie przez kolejne 10 minut na chacie, jakim to ja jestem <brzydkie słowo> bo rzekomo używam cheatów. Gdy napiszę graczowi komendę - on mnie zgłosi, ja sobie poczekam, jak mnie ktoś sprawdzi to sprawdzi i napisze że jestem czysty (bo taka jest prawda). Po kłopocie. Po co wydłużać całą akcję o wyzywanie się na chacie?
Ziomkeee, pomijasz niektóre informacje, które specjalnie tu umieściłem dla lepszego zobrazowania całej sytuacji. (a w każdym razie tak to odebrałem). Uznajesz, że cały ten tekst, który znalazł się na /helpop to jest zwykły żart. Tu rzeczywiście trochę mój błąd, bo użyłem nieodpowiedniego słowa - bardziej pasowałoby tu słowo "pomyłka". Nie wspomniałeś jednak o tym, że owa wiadomość miała trafić na chat główny, a nie na /helpop. Uwierz mi, ale mam lepsze rzeczy do roboty niż trollowanie administracji FakeReportami, zwłasza na mnie samego.
Powtarzam jeszcze raz: TO NIE BYŁO CELOWE.
A jeśli masz na myśli moje odpowiedzi w stylu:

- Infernal, jak tam twoja aura?
- A no spoko

lub

- INFERNAL OFFAJ AURE!
- a nie chce mi sie

albo

- Na ile bloków odpalona aura?
- Na wystarczająco

To nie wyczuwasz tu odrobiny sarkazmu bądź ironii z mojej strony?

Spokojnej nocy

PS: Dalej czekam na odpowiedź w sprawie team speak
Najpierw zacznijmy od tego, że mało mnie interesuje gdzie i w jaki sposób chciałeś wysłać tę wiadomość, dla mnie mogleś to nawet chcieć napisać na messengerze, nie interesuje mnie to. Nie interesuje mnie także żaden sarkazm czy jak to tam traktujesz. A jeżeli chodzi o pomijanie informacji, to nie dziw się jak większość Twojego tekstu nic nie wnosi ani nic nie wynosi z tematu.
Czekaj, czekaj, jeśli dobrze ciebie teraz zrozumiałem...

Według wzoru prośby o unbana, który zamieściła Kiara, wyraźnie jest napisane, że mam prawo napisać coś na swoją obronę.
Wykorzystuję ten fakt, dlatego staram się zobrazować całą sytuację w minionym tygodniu do tego stopnia, że nawet osoba, która nie odwiedza za często tego trybu (na przykład ty) spróbuje chociaż zrozumieć moją sytuację (tekst 1). Napisałem, dlaczego uważam, że powinienem w mojej sytuacji pisać ludziom, żeby zgłaszali mnie na /helpop (tekst 2). Napisałem również, że to, co traktujesz jako śmieszny żart było głupią pomyłką z mojej strony (tekst 1 i 2).

Podsumowując, przedstawiłem Ci WSZYSTKIE możliwe argumenty, na to, że uważam, że wlepienie mi perma za coś takiego, to lekka przesada jeśli chodzi o czas trwania (abstrahując już od tego, że ten ban jest według mnie bez zupełnie sensu).Mam do tego pełne prawo. Co więcej - zgaduję, że to właśnie ta część jest dla administracji najważniejsza przy rozważaniu unbana. Dostałem możliwość wypowiedzienia się na temat tej sytuacji, a ty teraz mówisz mi, że "nie obchodzi ciebie to, co napisałem"? Od tego chyba jest ten dział, cnie? On wysłuchiwania, co gracze mają do powiedzenia na temat ich banów. Wyżej wymienione argumenty są wręcz BARDZO ISTOTNE dla całej sytuacji, a ty mi mówisz, że "nic nie wnoszą ani nie wynoszą"?

Skoro moja wypowiedź "nic nie wnosi" i "mało to ciebie interesuje", to odpowiedz mi w takim razie na jedną rzecz...

Co ciebie w takim razie interesuje? Ta pierwsza wiadomość na helpop? Nie oszukujmy się, dostałem perma tylko z powodu braku kropki przed wiadomością "/helpop Infernal_Jumper aura ( ^ ͜ʖ ^)" którą uważasz za przyznanie się do cheatów, nie zwracając uwagi na sprostowanie, które napisałem chwilę potem, że ta wiadomość miała polecieć na globalny chat dla innych graczy i to nie było zgłoszenie.

Interesuje ciebie to, że pisałem do ludzi, żeby mnie reportowali, jak mają do mnie jakiś problem? Spoko, może lepiej, jak cały chat będzie zawalony wyzwiskami, bo każdy musi się na mnie wyżyć, bo go zabiłem.

Czekam na jakieś sensowne argumenty, bo odpowiedzi w stylu "W czym widzę problem?" albo "Mało mnie to obchodzi" - sorry, ale to nie przejdzie.

Pozdro

Infernal

PS: Zostały wam jeszcze 4 dni na odpowiedź, za co dostałem bana na TS

Tu macie screeny, żebym nie był gołosłowny:

https://zapodaj.net/92cf7f3ace9d1.png.html
https://zapodaj.net/78c70aae10b37.png.html
https://zapodaj.net/ddabed00fa46f.png.html
https://zapodaj.net/8edc64f8e9c51.png.html
https://zapodaj.net/e08d3d16fcd10.png.html
https://zapodaj.net/58ecb09022f0e.png.html
Po tej wiadomości bardziej stwierdzam, że nie wiesz co zrobiłeś i w ogóle nie wiesz po co piszesz prośbę u unbana. Nadal do Ciebie nie dociera, że mało interesuje mnie czy przed wiadomością miała być kropka. Ja widzę co ty robisz, nie muszę być na serwerze (bo zajmuje się sprawami technicznymi więc logiczne, że jak jestem na serwerze to coś naprawić).
Bana na TS3 otrzymałeś za jakiś głupi nick  lub wiadomość do mnie z tego co pamiętam.

Ciągłym argumentem jest to, że uważasz to za swoją pomyłkę... Jak przypadkowo wjedziesz w ludzi na parkingu to też im powiesz, że "sorry ludzie, przypadkowo, ale przecież to nic złego!"? Moim zdaniem, nie jest przesadą zbanować kogoś za to, że nie myśli nad tym co robi. Nikt z administracji nie będzie Ciebie sprawdzał codziennie, bo każdy ma inne obowiązki. Każdy taki Twój "śmieszny" raport na helpop oznacza to, że ktoś się musi tym zainteresować.

Tak dodatkowo, masz więcej niż jedno konto na serwerze.
Cytat:§3. Minecraft

23. Każdy gracz może posiadać MAKSYMALNIE jedno konto!

Dlatego serdecznie polecam przemyśleć swoje zachowanie (także te akcje podczas przekazania majkrafci przez ofnera) zamiast pisać poematy o tym jak to niesłusznie zostałeś zbanowany za "śmieszne" żarciki. I polecam czytać ze zrozumieniem moje teksty.
Odrzucone.

//ZAMYKAM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości