• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólny Konkursy/Eventy na serwerach
Witam!
Jako, iż ostatnio rozejrzałem się na forum i przeglądając dział Konkursy niestety nic nie zauważyłem, dział ten jest pusty Sad.
Jednakże osobiście mam kilka pomysłów, aby urozmaicić grę graczom. Pomyślcie co robi nowy użytkownik serwera, gdy widzi, że nie było żadnych większych eventów na serwerze. Zrobienie jakiegokolwiek konkursu zatrzymałoby starych graczy, jak i przyciągnęłoby to nowych graczy chcących dostać coś za darmo.
Jeżeli w obecnej administracji nie ma osoby, która chciałaby się tym zająć lub po prostu nikt nie ma czasu na takie rzeczy to osobiście się zgłaszam. Chodzi mi o urozmaicenie gry graczom, jest stosunkowo nowy tryb surwiwal+działki zróbmy jakiś konkursik na najładniejszą działkę, a nie dodajecie mikołaja, który daje codziennie nagrodę, jeżeli dajecie już takie coś to dodajcie może jakieś kreatywne questy do tego w sensie "zbierz 100 drewna, a następnie zgłoś się do mikołaja po dzisiejszą nagrodę" gracze na pewno poświęcili by swój czas aby otrzymać nagrodę, na którą musieli zapracować.
Nie chcąc się rozpisywać dodam jeszcze, że mam pełno pomysłów co można by zmienić no serwerze, aby przyjemniej się grało, czy zorganizować jakiś konkurs, bo kto z graczy nie chciałby wygrać jakiejś rangi czy kluczyków za napisanie jakiegoś wierszyka na forum Smile
Pozdrawiam!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości