• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lag na kit pvp
Dzisiaj (10.12.2018) na trybie kit pvp przed 20.00 wyszedłem w diax secie prot. IV niez. III (+do napierśnika ciernie II) z mieczem ostrość V niez.III zaklęty ogień II odrzut II, łukiem pover 5 niez. III uderzenie II płomień i nieskończoność,1 potką god mod, 15 koxami oraz 20 normalnymi złotymi jakbłkami i strzałami (20 zwykłych 32 słabość 36 krzywda i jeszcze jakieś (chyba trucizna ok 12) ze spawnu i zabijałem innych graczy. Chcąc wrócić na spawn napisałem /spawn. Za 5 sekund tepneło mnie na spawn ale 2 (albo więcej) kratki w dół w bloku. Ginąłem od uduszenia, więc (bojąc się o swoje najlepsze eq) wyszedłem mając nadzieję że mnie zrespi normalnie na spawn. Zapomniałem że jestem w walce i zgniąłęm. Moje ity wypadły w blokach więc nie moge ich wziąść. (Później wziąłem słabszy set(prot II, prot IV, prot.IV prot III) i god moda i DTHEPL zabił mnie w secie żelaznym pewnie ma Haxy). Proszę o oddanie itów które straciłem nie z mojej winy (zbierałem je, mam pod tab 1 dzień 3 h) oraz o naprawienie tego bagu. Nie mam screena ale ginąc z najlepszym setem nie pomyślałem o tym. Myślałem że po wyjściu i wrócenie wszystko wróci do normy. Mój nick w grze: KacperAleksander
  Odpowiedz
wejdź na ts3 w celu rozwiązania problemu.
  Odpowiedz
(12-18-2018, 06:30 PM)Loczek91 napisał(a): wejdź na ts3 w celu rozwiązania problemu.

Nie mam discorda i ts ale rozumiem że błędu już nie ma albo to mój internet bo sprawdzałem kilka razy i tepa mnie już normalnie.
  Odpowiedz
To załóż hehe
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości